Rzeszów - Czwartek, 02.04.2026
Reklama

CH Plaza powiększa ofertę dla najmłodszych

Dodano: 05.05.2021 r.

fot. Materiały prasowe CH Plaza
fot. Materiały prasowe CH Plaza
RZESZOW. CH Plaza ma nowego najemcę. Do portfolio dołączyła lokalna marka dzieciakowi.pl. Sklep oferuje gry oraz zabawki kreatywne i sensoryczne dla najmłodszych klientów.

Od 4 maja segment dziecięcy w Centrum Handlowym Plaza wzbogaciła lokalna, rodzinna marka dzieciakowi.pl. Jej sklep o powierzchni 74 m2 mieści się na pierwszym piętrze, w bliskiej lokalizacji innych salonów z ofertą dla najmłodszych jak Smyk, Toys Box i Pierwszy Bucik.

Dzieciakowi.pl to rodzinna firma, której priorytetem jest potrzeba wspierania rozwoju dzieci zarówno zdrowych, jak i z wszelakimi deficytami rozwojowymi oraz niepełnosprawnościami. Artykuły i pomoce wzbogacą kącik terapeuty, wyposażą salę zabaw dziecka i zainspirują teczkę kreatywnego rodzica. Pomoce, które oferuje, poruszają wszystkie zmysły dzieci. Wspomogą także prawidłowy rozwój mózgu oraz pozytywnie wpływają na umiejętności poznawcze dzieci. Nowy salon oferuje artykuły z atestowanych firm: Astra, Hencz toys, Alexander. Wszystkie produkty posiadają  odpowiednie certyfikaty i są skrupulatnie wybierane i testowane przez wybranych terapeutów, pedagogów i rodziców.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Otwarto ogród kieszonkowy przy ul. Kurpiowskiej [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Mini park powstał na terenie o powierzchni 20 arów. Są tu m.in. parklety wypoczynkowe, ławki, siłownia oraz zadarzona pergola.

Rzeszów

Nowa poradnia urologiczna w szpitalu "na górce"

RZESZÓW. 3 października ruszą pierwsze przyjęcia pacjentów w nowej poradni urologicznej, która powstała w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie.

Rzeszów

W Rzeszowie powstał model Układu Słonecznego

RZESZÓW. Mieszkańcy Rzeszowa i turyści zyskali nową, „kosmiczną atrakcję”. 

Rzeszów

Rzeszów nagrodzony w plebiscycie "Wydarzenie Historyczne Roku"

RZESZÓW. Przygotowany przez Rzeszów i słowacki Stropkov projekt „Baśniowe pogranicze. W krainie legend polskich i słowackich” został doceniony w 15. edycji plebiscytu „Wydarzenie Historyczne Roku”.

Rzeszów

Dzień bez Samochodu. W czwartek bezpłatna komunikacja miejska

RZESZÓW. Trwa Tydzień Mobilności w Rzeszowie. Tradycyjnie, jego zwieńczeniem będzie Dzień bez Samochodu, który przypada w czwartek, 22 września.

Rzeszów

Piknik ekologiczny w Parku Jedności Polonii z Macierzą

RZESZÓW. Wydarzenie pod hasłem „Rzeszów bez plastiku” odbędzie się w najbliższą sobotę. W programie, m.in. szycie toreb na zakupy, konkursy z nagrodami i wspólne tworzenie obrazu z nakrętek.

Rzeszów

Zbiórka odpadów niebezpiecznych w Rzeszowie [Terminy i punkty odbioru]

RZESZÓW. W dniach od 24 do 30 września 2022 r. na terenie miasta odbędzie się obwoźna zbiórka odpadów niebezpiecznych. Odpady będzie można oddawać bezpłatnie.

Rzeszów

Zbiórka dla zwierząt ze schroniska "Kundelek"

RZESZÓW. Zbiórkę organizuje Centrum Handlowe Auchan Krasne. Najbardziej potrzebne są karma oraz środki czystości.

Reklama