Rzeszów - Wtorek, 13.05.2025
Reklama

Ciało 25-latka w rejonie zapory. Popełnił samobójstwo?

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Prokuratura Rejonowa w Rzeszowie nadzoruje śledztwo w sprawie śmierci 25-letniego mieszkańca Rzeszowa. Jego zwłoki znalazł przypadkowy przechodzień. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna popełnił samobójstwo.
 
W niedzielę, 8 stycznia 2023 r. około godz. 17:00 na terenie zielonym przy Wisłoku, w rejonie zapory, przypadkowy przechodzień natrafił na zwłoki 25-letniego mężczyzny, mieszkańca Rzeszowa. Ciało miało liczne rany kłute i cięte w okolicach klatki piersiowej i szyi. Przy pokrzywdzonym znaleziono nóż oraz należące do niego przedmioty.
 
Oględziny zwłok przeprowadzone w Katedrze Medycyny Sądowej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie nie wykazały śladów wskazujących na działanie osób trzecich. Zdaniem biegłych, 25-latek najprawdopodobniej popełnił samobójstwo.
 
Trwa śledztwo, które ma wyjaśnić czy 25-latek nie został namówiony do targnięcia  się na własne życie.
 
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rzeszowskie przystanki solarne wyróżnione za granicą

RZESZÓW. Serwis należący do grupy Euronews zaliczył stolice województwa podkarpackiego do jednego z czterech europejskich liderów w dziedzinie ekologicznego transportu.

Rzeszów

Będą pociągi z Rzeszowa na Pol’And’Rock Festival

RZESZÓW. Sprzedaż biletów ruszy 17 lipca.

Rzeszów

Rzeszów liderem budownictwa na Podkarpaciu

RZESZÓW, PODKARPACIE. W 2018 roku spadła ilość mieszkań oddanych do użytkowania.

Rzeszów

Zaginęła 13-latka z Rzeszowa. Poszukiwania trwały do godz. 6 rano

RZESZÓW. Poszukiwania zaginionej trwały ponad 5 godzin.

Rzeszów

8,7 mln zł na rozbudowę systemu strefy płatnego parkowania to za mało?

RZESZÓW. Ratusz chciał m.in. zainstalować 338 kamer, których zadaniem będzie monitorowanie 2200 miejsc parkingowych.

Rzeszów

Dowiedz się, w której aptece kupisz swój lek. Ruszyła specjalna infolinia NFZ

RZESZÓW, POLSKA. Połączenia będą odbierać konsultanci Narodowego Funduszu Zdrowia i Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego.

Rzeszów

Rzeszów bez zgody MSWiA na dalsze poszerzanie. Ratusz: „nie składamy broni”

RZESZÓW. "Cały czas będziemy walczyć. Nie składamy broni” – wyjaśnia rzecznik prasowy prezydenta Rzeszowa.

Reklama