Rzeszów - Niedziela, 23.08.2026
Reklama

Ciało mężczyzny w rzeszowskiej Żwirowni. Policja ustala tożsamość

Dodano: 19.08.2026 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Zwłoki mężczyzny znaleziono w zbiorniku wodnym przy ul. Kwiatkowskiego w Rzeszowie. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają tożsamość zmarłego oraz przyczyny i okoliczności jego śmierci.

Zgłoszenie wpłynęło do dyżurnego Komisariatu Policji I w Rzeszowie dziś przed godziną 10:00. Ciało zauważył wędkarz przebywający w tym rejonie.

Zwłoki mężczyzny zostały wydobyte z wody. Na miejscu pracowali policjanci, w tym technicy kryminalistyki, którzy przeprowadzili oględziny i wykonali niezbędne czynności procesowe. Całość odbywała się pod nadzorem prokuratora.

Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone do dalszych badań. Tożsamość mężczyzny pozostaje na razie nieustalona.

Odpowiedzi na pytanie o przyczyny i okoliczności śmierci ma przynieść prowadzone postępowanie.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rozpoczęła się budowa Szkoły Mistrzostwa Sportowego Resovia

RZESZÓW. Obiekt powstaje w rejonie ul. Wyspiańskiego.

Rzeszów

Miasteczko Zdrowia w Rzeszowie. Bezpłatne badania i konsultacje medyczne

​RZESZÓW. Wydarzenie odbędzie się 2 czerwca 2022 r. na placu przed Centrum Handlowym Plaza przy ul. Rejtana 65.

Rzeszów

Zawody robotów na Politechnice Rzeszowskiej

RZESZÓW. W Rzeszowie rusza kolejna edycja nadzwyczajnych, ogólnopolskich zawodów robotycznych. Dwudniowy turniej odbywa się na Politechnice Rzeszowskiej.

Rzeszów

65 mln zł dofinansowania na budowę Wisłokostrady

RZESZÓW. Koszt całej inwestycji miasto szacuje na około 173 mln zł. 

Rzeszów

Burzą starą halę sportową przy I LO w Rzeszowie. W jej miejsce powstanie nowa

RZESZÓW. Prace przy wyburzeniu potrwają do końca czerwca.

Rzeszów

Docieplą przedszkola i szkoły w Rzeszowie

RZESZÓW. Miasto ogłosiło przetarg na termomodernizację sześciu budynków przedszkoli i szkół w Rzeszowie. Poza ociepleniem ścian zaplanowano tu także inne roboty budowlane.

Rzeszów

Nowe autobusy MKS Rzeszów

​RZESZÓW. Związek Gmin „Podkarpacka Komunikacja Samochodowa” zakupił 3 nowe, ekologiczne i niskopodłogowe autobusy od firmy Busimport.

Rzeszów

W poniedziałek zostanie uruchomiony punkt kontroli autokarów

RZESZÓW. Stałym miejscem kontroli będzie parking przy hali widowiskowo-sportowej przy ul. Podpromie w Rzeszowie.

Reklama