Rzeszów - Niedziela, 21.09.2025
Reklama

Czołowe zderzenie osobówki z ciężarówką w Stobiernej. Nie żyje 50-latek

Dodano: 11.01.2021 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Śmierć na miejscu poniósł 50-letni kierowca opla, który zderzył się czołowo z samochodem ciężarowym w Stobiernej. Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku.

Do wypadku doszło dzisiaj przed godz. 9:00 w Stobiernej. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący oplem insygnią, 50-letni mieszkaniec powiatu łańcuckiego, jadąc w kierunku Stobiernej, na prostym odcinku drogi, zjechał nagle na przeciwległy pas i czołowo zderzył się z ciężarowym Manem.

W wyniku odniesionych obrażeń kierowca opla zginął na miejscu. 41-letni kierowca ciężarówki był trzeźwy.

Na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora zabezpieczają ślady niezbędne do ustalenia okoliczności wypadku. Do godz. 13:30 droga powiatowa z Medyni do Stobiernej była całkowicie zablokowana.

 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Śmiertelny wypadek w Głogowie Młp. Policja poszukuje świadków

RZESZÓW. 19-letni pieszy poniósł śmierć na miejscu.

Rzeszów

Witold Wiśniewski rezygnuje z funkcji dyrektora Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 1

RZESZÓW. Tadeusz Pióro będzie pełnił obowiązki aż do rozstrzygnięcia konkursu, który wyłoni nowego dyrektora szpitala.

Rzeszów

Sprawa obywatelskiej inicjatywy uchwałodawczej trafiła do komisji

RZESZÓW. Temat został przeniesiony pod obrady komisji.

Rzeszów

Gdzie znajdzie się dzwonnica dla Dzwonu Niepodległości?

RZESZÓW. Dzwon po raz pierwszy wybrzmiał 11 listopada właśnie na Placu Farnym z okazji 100-lecia odzyskania Niepodległości.

Rzeszów

Wizyta ambasadora Szwajcarii w Rzeszowie

RZESZÓW. Ambasador Szwajcarii Jurg Burri odwiedził Podkarpacie.

Rzeszów

Mieszkańcy pozostaną bez wglądu do informacji o przyszłych inwestycjach

RZESZÓW. Projekt w przyszłości może powrócić na Sale sesyjną.

Rzeszów

Budżet Rzeszowa w 2020 roku z wydatkami na poziomie 1,67 mld zł. Prawie 350 mln przeznaczą na inwestycje

RZESZÓW. Projekt przyszłorocznego budżetu zostanie w pierwszej kolejności zaprezentowany radnym podczas najbliższej sesji rady Miasta, która odbędzie się 19 listopada.

Rzeszów

Wiedeńskie rozwiązania na ulicach Rzeszowa. Będzie nowy system sygnalizacji świetlnych

RZESZÓW. Rozwiązanie zostanie wdrożone najpóźniej w przyszłym tygodniu.

Reklama