Rzeszów - Środa, 10.09.2025
Reklama

Czołowe zderzenie w Szklarach. 3 osoby ranne, w tym małe dziecko

Dodano: 29.05.2024 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

SZKLARY. Do zderzenia dwóch samochodów doszło dziś w miejscowości Szklary w powiecie rzeszowskim. Trzy osoby, w tym kilkunastomiesięczne dziecko trafiło do szpitala. Na miejscu lądował helikopter lotniczego pogotowia ratunkowego.

Wypadek miał miejsce około godz. 12.30. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 75-letni mężczyzna kierujący osobową Kią, jadąc w kierunku Dynowa, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z audi.

W wyniku zderzenia pojazdów ranny został kierujący kią, kierująca audi i  podróżujące z nią 13-miesięczny dziecko. Na miejscu zdarzenia interweniował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował ranną 39-latką do szpitala.




Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Dawid Petrus 30.05.2024, godz. 13:17
Komentarz został usunięty

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zmiana rozkładów jazdy kilku linii MPK

RZESZÓW. Od 1 czerwca zmianie ulegają rozkłady jazdy linii nr 13, 17, 34, 35 oraz 52.

Rzeszów

Na ul. Grunwaldzkiej pojawi się ponad 50 drzew

RZESZÓW. Podczas rewitalizacji ulicy Grunwaldzkiej w centrum Rzeszowa zasadzonych zostanie ponad 50 drzew, głównie grabów wąskokolumnowych.

Rzeszów

Automatyczna detekcja ruchu na skrzyżowaniach w Rzeszowie. Nie trzeba będzie wciskać przycisków

RZESZÓW. - Na wszystkich rzeszowskich skrzyżowaniach wprowadzimy automatyczną detekcję ruchu: zamontowanych zostanie ok. 1000 czujników – zapowiada prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek. 

Rzeszów

Zieleń i ławki zamiast samochodów. Ulica Słowackiego bardziej przyjazna pieszym

RZESZÓW. Z części chodnika przy ulicy Słowackiego zniknęły samochody. Zamiast nich pojawiła się zieleń i ławki.

Rzeszów

Rzeszów wyróżniony przez prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego

RZESZÓW. Miasto Rzeszów zostało uhonorowane tytułem "miasta-ratownika". 

Rzeszów

Projekt konstytucji przestrzennej Rzeszowa gotowy

RZESZÓW. 27 maja zostanie on wyłożony do publicznych konsultacji.

Rzeszów

Na osiedlu Staroniwa powstanie nowoczesny plac zabaw

RZESZÓW. Nowy plac zabaw na osiedlu Staroniwa, będzie pełnił funkcję nie tylko rozrywkową, ale również edukacyjną.

Rzeszów

"Lotniczy Piątek" na Politechnice Rzeszowskiej

RZESZÓW. Wydarzenie odbędzie się dziś na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej w budynku L przy al. Powstańców Warszawy 8.

Reklama