Rzeszów - Piątek, 12.06.2026
Reklama

Dachowanie na ul. Niemierskiego w Rzeszowie. 1 osoba w szpitalu

Dodano: 08.06.2026 r. / Redakcja

Dachowanie na ul. Niemierskiego / fot. KMP w Rzeszowie
Dachowanie na ul. Niemierskiego / fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu przez kierującego volkswagenem było najprawdopodobniej przyczyną porannego zderzenia dwóch samochodów na ul. Niemierskiego w Rzeszowie. W wyniku wypadku jedna osoba została ranna. Policjanci apelują o ostrożność i stosowanie się do przepisów ruchu drogowego.

Do zdarzenia doszło dziś po godz. 6.30. Dyżurny miejski otrzymał informację, że na ul. Niemierskiego zderzyły się dwa samochody osobowe, a jeden z nich – Hyundai – przewrócił się na dach. Na miejsce skierowano funkcjonariuszy ekipy wypadkowej ruchu drogowego komendy miejskiej, którzy wstępnie ustalili okoliczności zdarzenia.

Z ustaleń policji wynika, że 51-letni kierujący VW Golfem jechał prawym pasem ul. Niemierskiego w kierunku ul. Leszka Czarnego. Podczas zmiany pasa ruchu najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa 43-letniej kierującej hyundaiem. W wyniku zderzenia hyundai przewrócił się na dach, a jego kierująca odniosła obrażenia i trafiła do szpitala.

Kierowcy pojazdów byli trzeźwi.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Gigantyczny pomnik na ul. Krakowskiej już stoi

RZESZÓW. 20 metrowy monument ma upamiętnić zmarłego w 2008 roku prof. Józefa Szajnę - wybitnego rzeszowskiego artystę, reżysera, scenografa oraz autora scenariuszy.

Rzeszów

Wiemy, kto wybuduje Wisłokostradę. Droga ma być gotowa w 2026 roku

RZESZÓW. Wybrano wykonawcę jednej z największych inwestycji drogowych w Rzeszowie w ostatnich latach. Trasa łącząca aleję Rejtana z ulicą Ciepłowniczą, czyli tzw. Wisłokostrada  ma być gotowa w 2026 roku.

Rzeszów

Rekordowa liczba projektów zgłoszonych do RBO

RZESZÓW. 161 propozycji zadań zgłosili mieszkańcy do Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego. Trwa ich weryfikacja, a głosowanie rozpocznie się 8 września.

Rzeszów

Na Zalesiu powstanie ogród botaniczny

RZESZÓW. Na wzgórzach osiedla Zalesie powstanie nowa, zielona atrakcja – ogród botaniczny. Jego pierwszym elementem będzie park dendrologiczny.

Rzeszów

Tragiczne zdarzenie w Brzezówce. Nie żyje 47-letni mężczyzna

RZESZÓW. Trwa ustalenie okoliczności śmierci 47-letniego mieszkańca powiatu rzeszowskiego. 

Rzeszów

W piątek przejazd hulajnóg przez Rzeszów. Możliwe utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. W piątek (21.07) w Rzeszowie odbędzie się Pierwszy Międzynarodowy Zlot Hulajnóg. Hulajnogiści i hulajnogistki przejadą głównymi ulicami miasta. Miejscami mogą wystąpić czasowe utrudnienia w ruchu. Wydarzenie organizuje Rzeszowska Masa Krytyczna i...

Rzeszów

W weekend zlot foodtrucków w Rzeszowie

RZESZÓW. Kolejna edycja Street Food Festival. Przez trzy dni będziecie mogli posmakować kuchni z różnych stron świata. W programie również muzyka na żywo, zabawy dla dzieci oraz pokaz kulinarny.

Reklama