Rzeszów - Niedziela, 28.06.2026
Reklama

Dachowanie samochodu w Kamieniu. 5 osób trafiło do szpitala

Dodano: 15.09.2025 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Najprawdopodobniej nadmierna prędkość była przyczyną wypadku, do którego doszło wczoraj w Kamieniu. 5 osób trafiło do szpitala.

Do wypadku doszło wczoraj, po godz. 18:30 na ul. Krzywa Wieś w miejscowości Kamień. Z ustaleń policji wynika, że 18-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, jadąc kią w kierunku drogi ekspresowej S19, najprawdopodobniej z powodu nadmiernej prędkości stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do przydrożnego rowu, uderzył w betonowy przepust, a następnie dachował. Oprócz kierowcy, samochodem podróżowało jeszcze czterech pasażerów w wieku od 14 do 17 lat.

Wszyscy z obrażeniami trafili do szpitala. Jak przekazała rzeszowska policja, stan dwóch osób jest poważny.

Kierowca był trzeźwy.

Ruch w miejscu wypadku był całkowicie zablokowany, utrudnienia trwały kilka godzin.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Na moście Narutowicza będzie kładka kompozytowa dla rowerzystów

RZESZÓW. Marek Ustrobiński: „Budowa ścieżek rowerowych jest naszym priorytetem”.

Rzeszów

38 uwag RDOŚ do budowy obwodnicy południowej miasta

RZESZÓW. Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Rzeszowie tłumaczy, że uwagi są powodowanego wymogami formalno-prawnymi.

Rzeszów

Jedna firma zainteresowana przetargiem na Rzeszowski Rower Miejski. Blinkee.city jednak powróci?

RZESZÓW. Pojazdy mają pojawić się w Rzeszowie już od 1 maja. Nowością będą hulajnogi.

Rzeszów

Dziecko samowolnie opuściło budynek przedszkola w Rzeszowie. Jest akt oskarżenia dla opiekunów

RZESZÓW. Akt oskarżenia skierowano przeciwko dyrektorce i asystentce nauczyciela w przedszkolu.

Rzeszów

Klub Kukiz15 w Rzeszowie o likwidacji OFE. Projekt uchwały złożona już w Sejmie

RZESZÓW. Projekt uchwały mówi o przekazaniu środków pozostałych w OFE na indywidualne konta.

Rzeszów

Wirtualny spacer po Rzeszowie bezpłatnie z okazji Święta Paniagi

RZESZÓW. Z okazji Święta Paniagi, dzięki aplikacji City Talks będzie można bezpłatnie odbyć wirtualne spacery po Rzeszowie.

Reklama