Darmowa strefa płatnego parkowania w Rzeszowie do odwołania
Dodano: 18.03.2020 r.
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Strefa płatnego parkowania w Rzeszowie z dniem dzisiejszym przestaje funkcjonować.
W związku z sytuacją kryzysową spowodowaną rozprzestrzenianiem się koronawirusa, kierowcy w Rzeszowie zyskali możliwość parkowania w strefie płatnego parkowania bez konieczności ponoszenia opłaty.
Prezydent Miasta Rzeszowa zarządzeniem z dnia 17 marca 2020 r. „zawiesza do odwołania funkcjonowanie na terenie Miasta Rzeszowa strefy płatnego parkowania oraz związany z tym obowiązek wnoszenia opłat za parkowanie.”
RZESZÓW. „Planujemy wdrożenie projektu budowy elektrowni wodnej na odpływie oczyszczonych ścieków do Wisłoka i rozważamy możliwość wybudowania elektrowni wiatrowej".
Komentarze
Zaloguj się aby móc dodać komentarz