Darmowa strefa płatnego parkowania w Rzeszowie do odwołania
Dodano: 18.03.2020 r.
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Strefa płatnego parkowania w Rzeszowie z dniem dzisiejszym przestaje funkcjonować.
W związku z sytuacją kryzysową spowodowaną rozprzestrzenianiem się koronawirusa, kierowcy w Rzeszowie zyskali możliwość parkowania w strefie płatnego parkowania bez konieczności ponoszenia opłaty.
Prezydent Miasta Rzeszowa zarządzeniem z dnia 17 marca 2020 r. „zawiesza do odwołania funkcjonowanie na terenie Miasta Rzeszowa strefy płatnego parkowania oraz związany z tym obowiązek wnoszenia opłat za parkowanie.”
RZESZÓW, KRAKÓW. Dzięki działaniom funkcjonariuszy Zarządu CBŚP w Rzeszowie w grudniu 2018 r. udało się rozbić tą przestępczą organizację i zatrzymać wszystkich jej członków.
Komentarze
Zaloguj się aby móc dodać komentarz