Rzeszów - Sobota, 08.11.2025
Reklama

Do marca zawieszono loty z Rzeszowa do Nowego Jorku

Dodano: 10.07.2019 r.

fot. Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka
fot. Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka
RZESZÓW. Lot na okres zimowy zawiesza bezpośrednie loty z Rzeszowa do Nowego Jorku. Połączenie powróci w marcu.

Rejsy z lotniska w Jasionce, obsługiwane przez Boeing 787 Dreamliner, do Stanów Zjednoczonych zostają okresowo zawieszone.

„Przewoźnik podjął decyzję o zawieszeniu tego połączenia na okres zimowy” -informuje Marcin Kołacz z biura prasowego Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka.

Ostatni lot do Nowego Jorku w 2019 roku wystartuje 21 października, natomiast pierwszy lot po przerwie zimowej odbędzie się 30 marca.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Otwarcie Leroy Merlin Rzeszów w drugiej połowie 2019 roku. Będzie podziemny parking

RZESZÓW. W obiekcie dostępnych będzie około 36 000 produktów od ręki. 

Rzeszów

W Rzeszowie powstanie mural poświęcony Asseco Resovii Rzeszów

RZESZÓW. Akcja składać się będzie z czterech etapów.

Rzeszów

Jakich inwestycji miejskich możemy spodziewać się w 2019 roku w Rzeszowie?

RZESZÓW. Urząd Miasta Rzeszowa opublikował plany zamówień publicznych na 2019 rok.

Rzeszów

CBŚP i Prokuratora Rejonowa z Rzeszowa zlikwidowali trzy agencje towarzyskie

RZESZÓW, POLSKA. Jak ustalili śledczy z prowadzonych agencji towarzyskich miesięcznie można było uzyskać ok. 120 tys. zł.

Rzeszów

RARR podpisuje umowę z Bankiem Gospodarstwa Krajowego. Będą pożyczki z atrakcyjnym oprocentowaniem

RZESZÓW. W wyniku realizacji dwóch projektów łącznie do sektora MŚP w postaci preferencyjnych pożyczek trafi 21 mln zł.

Rzeszów

Zaginęła 19-latka z Rzeszowa. Ostatni raz kontaktowała się z matką będąc w Zakopanem

RZESZÓW. Rysopis: wiek z wyglądu 25 lat, wzrost 180 cm, szczupła budowa ciała, włosy czarne, proste, długie. Oczy brązowe.

Reklama