Rzeszów - Wtorek, 16.09.2025
Reklama

Dodatek węglowy. Gdzie w Rzeszowie złożysz wniosek?

Dodano: 18.08.2022 r.

fot. Urząd Miasta Rzeszowa
fot. Urząd Miasta Rzeszowa
RZESZÓW. Od środy (17 sierpnia) przy ul. Langiewicza 15 w Rzeszowie działa punkt, w którym przyjmowane są wnioski o wypłatę dodatku węglowego.
.
Punkt jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 – 15.30. Wzór wniosku można pobrać ze strony https://www.gov.pl/web/klimat/wniosek-o-dodatek-weglowy lub otrzymać na miejscu w punkcie. Mieszkańcy będą mogli uzyskać tutaj także pomoc w jego uzupełnieniu.

Dokumenty będą przyjmowane do końca listopada. Wypłaty mają być realizowane w ciągu 30 dni od daty przyjęcia wniosku. Warunkiem otrzymania pieniędzy jest zgłoszenie źródła ogrzewania nieruchomości do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zderzenie bmw z ciężarówką w Głogowie Małopolskim. Kierowca osobówki zginął na miejscu

RZESZÓW. 60-letni obywatel Francji kierujący bmw, stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się czoło z ciężarowym mercedesem. Mężczyzna zginął na miejscu. Kierowca ciężarówki został ranny i trafił do szpitala.  

Rzeszów

Od września płatny parking w Millenium Hall

RZESZÓW. Pierwsze 180 minut będzie bezpłatne. Za każdą kolejną godzinę zapłacimy wg cennika. 

Rzeszów

Nowe ambulanse dla rzeszowskiego pogotowia

RZESZÓW. Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Rzeszowie ma cztery nowe ambulanse. Zakup trzech z nich został dofinansowany z rządowego Funduszu Przeciwdziałania COVID-19, czwarty pojazd zakupiono ze środków własnych.

Rzeszów

Nieczynne przystanki przy ul. Bardowskiego

RZESZÓW. Od dzisiaj zamknięte zostają zatoki autobusowe zlokalizowane przy ul. Bardowskiego. Autobusy będą odjeżdżały z przystanków na placu Wolności.

Rzeszów

Od września autobusy MPK pojadą do Albigowej

RZESZÓW. Od początku przyszłego miesiąca autobusy komunikacji miejskiej będą dojeżdżać do Albigowej w gminie Łańcut. Dzisiaj podpisano porozumienie w tej sprawie.

Rzeszów

Kamienica przy ul. Grunwaldzkiej odzyskała dawny blask [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Zakończyła się rewitalizacja elewacji kamienicy przy ul. Grunwaldzkiej 24 w Rzeszowie. Budynek odzyskał dawny – XIX wieczny wygląd.

Rzeszów

Pożar magazynów hurtowni tkanin w Strażowie k. Rzeszowa. W akcji ponad 120 strażaków

RZESZÓW. Do pożaru doszło we wtorek wieczorem. W momencie pojawienia się ognia, w hurtowni nie było pracowników.

Rzeszów

Tłumy na basenach ROSiR w Rzeszowie. Kąpielisko czynne do 4 września

RZESZÓW. Ponad 71 tysięcy osób skorzystało już w tym sezonie z kapieliska przy ul. Pułaskiego. Sezon kąpielowy potrwa do 4 września.

Reklama