Rzeszów - Niedziela, 12.07.2026
Reklama

Dodatkowe kursy kilku linii MPK na Rzeszowskie Kulturalia

Dodano: 19.05.2026 r. / Redakcja

Autobus komunikacji miejskiej / fot. Archiwum RESinet.pl
Autobus komunikacji miejskiej / fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. W związku z organizowanymi w dniach 22–23 maja XIV Rzeszowskimi KultURaliami, Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie uruchomi dodatkowe kursy autobusów komunikacji miejskiej. Zwiększona liczba przejazdów ma ułatwić uczestnikom dojazd na koncerty odbywające się na parkingu przy hali Podpromie oraz bezpieczny powrót do domu po zakończeniu wydarzeń.

Dodatkowe kursy zostaną uruchomione na liniach „5”, „10” i „13”, które w godzinach od ok. 22:00 do 4:00 będą kursować co około 30 minut. Z kolei autobusy nocne „N2” i „N3” między północą a godz. 4:00 pojadą co około 60 minut.

Na dodatkowych kursach obowiązywać będą standardowe ceny biletów komunikacji miejskiej. Zachowają ważność wszystkie bilety okresowe, a także uprawnienia do przejazdów ulgowych i bezpłatnych. ZTM zachęca pasażerów do wcześniejszego zakupu biletów.

XIV Rzeszowskie KultURalia odbędą się 22 i 23 maja 2026 roku w centrum Rzeszowa. Organizatorami wydarzenia są Samorząd Studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Samorząd Studencki WSIiZ.

Podczas dwudniowej imprezy na scenie wystąpią m.in. Happysad, Chivas, Young Igi, Young Leosia, Modelki oraz Łydka Grubasa. Koncerty będą odbywać się do późnych godzin nocnych.

Czytaj również

Godzinowa rozpiska koncertów na Rzeszowskich KultURaliach

Poznaliśmy godzinową rozpiskę koncertów podczas tegorocznych Rzeszowskich KultURaliów. Sprawdźcie, o której rozpoczną się występy Waszych ulubionych...

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Cenne zwycięstwo na wyjeździe Asseco Resovii Rzeszów

RZESZÓW. MVP spotkania został Kawika Shoji.

Rzeszów

Sprzęt do ratownictwa wodnego i ekwipunek dla ratowników górskich w rękach ukraińskich służb

RZESZÓW. Zacieśnia się współpraca pomiędzy polskimi i ukraińskimi służbami ratunkowymi. 

Rzeszów

Kładki rowerowe przy moście Lwowskim, Karpackim i Narutowicza. Czy uda się znaleźć wykonawcę?

RZESZÓW. W Wieloletniej Prognozie Finansowej Miasta inwestycja pn. „Poprawa infrastruktury rowerowej – budowa ścieżek rowerowych na obiektach mostowych” została wyceniony na 7 mln zł z okresem realizacji do 2021 roku.

Rzeszów

Śmiertelne potrącenie 47-latka. Sprawą zajmują się rzeszowscy policjanci

RZESZÓW. Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego potrącenia 47-letniego mężczyzny przez kierującego bmw. 

Rzeszów

18 grudnia wystartuje w Rzeszowie wypożyczalnia samochodów elektrycznych

RZESZÓW. Znamy oficjalną datę rozpoczęcia funkcjonowania wypożyczalni samochodów elektrycznych w usłudze typu car-sharing w stolicy innowacji.

Rzeszów

Ryk silników i zapach metanolu powróci na Hetmańską 69

RZESZÓW.  Żużel w Rzeszowie powoli wstaje z kolan. 

Rzeszów

Asseco Resovia Rzeszów zagra zaległe spotkanie w Sosnowcu

RZESZÓW. W czwartek o godz. 20.30 siatkarze Asseco Resovii Rzeszów zagrają w Sosnowcu mecz z MKS-em Będzin. 

Rzeszów

Warsztaty świąteczne dla dzieci. W planach m.in. nauka tworzenia ozdabianych pierniczków

RZESZÓW. Świąteczne „Dzieciakowo” w CH Plaza Rzeszów odbędzie się w  15 grudnia b r. Warsztaty potrwają od godziny 15:00 do 18:00.

Reklama