Rzeszów - Niedziela, 21.12.2025
Reklama

Droga do Boguchwały zablokowana. Trwa wyciąganie naczepy z przydrożnego rowu

Dodano: 08.11.2019 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Zablokowana jest droga krajowa nr 19 w Boguchwale, gdzie trwa wyciąganie tira, który wczoraj wieczorem wpadł do rowu. Kierujący ciężarówką obywatel Rosji, jadąc w kierunku Barwinka stracił panowanie nad pojazdem i wpadł do przydrożnego rowu. Naczepa samochodu ciężarowego uderzyła jeszcze w jadącą z naprzeciwka kię.

AKTUALIZACJA: Około godziny 11.35 po wyciągnięciu i odholowaniu pojazdu policjanci przywrócili normalny ruch w obydwóch kierunkach.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 21, na granicy Rzeszowa i Boguchwały. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący ciężarowym dafem, obywatel Rosji, jadąc w kierunku Barwinka z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i wpadł do przydrożnego rowu.
Reklama
Naczepa tira uderzyła jeszcze w jadącą z przeciwnego kierunku kię. Kierowca tira był trzeźwy, a w zdarzeniu nikt nie został ranny. Policjanci ukarali go mandatem.

Ponieważ ciężarówka blokowała pas drogi w kierunku Barwinka do godz. 7:15 ruch w miejscu zdarzenia odbywał się wahadłowo. O 7.15 w związku z próbą wyciągnięcia tira, policjanci wstrzymali ruch w obu kierunkach. Samochody osobowe kierowane są na objazdy przez Racławówkę.

„Od 7.15 droga jest całkowicie zablokowana. Była podjeta próba wyciągnięcia tej naczepy, to się nie udało” – wyjaśnia nadkomisarz Adam Szeląg, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Piknik ekologiczny w Parku Jedności Polonii z Macierzą

RZESZÓW. Wydarzenie pod hasłem „Rzeszów bez plastiku” odbędzie się w najbliższą sobotę. W programie, m.in. szycie toreb na zakupy, konkursy z nagrodami i wspólne tworzenie obrazu z nakrętek.

Rzeszów

Zbiórka odpadów niebezpiecznych w Rzeszowie [Terminy i punkty odbioru]

RZESZÓW. W dniach od 24 do 30 września 2022 r. na terenie miasta odbędzie się obwoźna zbiórka odpadów niebezpiecznych. Odpady będzie można oddawać bezpłatnie.

Rzeszów

Zbiórka dla zwierząt ze schroniska "Kundelek"

RZESZÓW. Zbiórkę organizuje Centrum Handlowe Auchan Krasne. Najbardziej potrzebne są karma oraz środki czystości.

Rzeszów

Wypadek w Przewrotnem. Jedna osoba ranna

RZESZÓW. Około godz. 9:00 w miejscowości Przewrotne w gminie Głogów Małopolski doszło do zderzenia renault z iveco.

Rzeszów

W Rzeszowie powstaje miejski system monitoringu jakości powietrza

RZESZÓW. Od wczoraj jakość powietrza w Rzeszowie monitorowana będzie przez 38 czujników. Do końca roku będzie ich 60.

Rzeszów

Ze zbiornika wodnego w Lipiu wyłowiono ciało mężczyzny

RZESZÓW. Nad wyjaśnieniem okoliczności utonięcia mężczyzny pracują policjanci z Głogowa Małopolskiego.

Rzeszów

Trwa budowa hali sportowej przy Zespole Szkół nr 1 w Rzeszowie. Jesienią budynek będzie zadaszony

RZESZÓW. Prace przy budowie hali sportowej przy szkole na ul. Towarnickiego idą zgodnie z planem. Jesienią budynek będzie już zadaszony. 

Rzeszów

Rozpoczął się Tydzień Mobilności w Rzeszowie. Na placu Farnym i na ul. Jagiellońskiej otwarto strefy relaksu

RZESZÓW. Tydzień Mobilności zakończy Dzień bez Samochodu, który odbędzie się 22 września.

Reklama