Rzeszów - Sobota, 07.06.2025
Reklama

Droga do Boguchwały zablokowana. Trwa wyciąganie naczepy z przydrożnego rowu

Dodano:

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Zablokowana jest droga krajowa nr 19 w Boguchwale, gdzie trwa wyciąganie tira, który wczoraj wieczorem wpadł do rowu. Kierujący ciężarówką obywatel Rosji, jadąc w kierunku Barwinka stracił panowanie nad pojazdem i wpadł do przydrożnego rowu. Naczepa samochodu ciężarowego uderzyła jeszcze w jadącą z naprzeciwka kię.

AKTUALIZACJA: Około godziny 11.35 po wyciągnięciu i odholowaniu pojazdu policjanci przywrócili normalny ruch w obydwóch kierunkach.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 21, na granicy Rzeszowa i Boguchwały. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący ciężarowym dafem, obywatel Rosji, jadąc w kierunku Barwinka z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i wpadł do przydrożnego rowu.
Reklama
Naczepa tira uderzyła jeszcze w jadącą z przeciwnego kierunku kię. Kierowca tira był trzeźwy, a w zdarzeniu nikt nie został ranny. Policjanci ukarali go mandatem.

Ponieważ ciężarówka blokowała pas drogi w kierunku Barwinka do godz. 7:15 ruch w miejscu zdarzenia odbywał się wahadłowo. O 7.15 w związku z próbą wyciągnięcia tira, policjanci wstrzymali ruch w obu kierunkach. Samochody osobowe kierowane są na objazdy przez Racławówkę.

„Od 7.15 droga jest całkowicie zablokowana. Była podjeta próba wyciągnięcia tej naczepy, to się nie udało” – wyjaśnia nadkomisarz Adam Szeląg, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ograniczenia w komunikacji miejskiej. Od 2 listopada nowy rozkład jazdy

RZESZÓW. 2 listopada br. zacznie obowiązywać nowy rozkład jazdy, uwzględniający przede wszystkim zmiany w kursach porannych oraz wieczorowych.

Rzeszów

Tenisiści z Politechniki Rzeszowskiej zdobyli złoto w Akademickich Mistrzostwach Polski

RZESZÓW. Zawodniczki Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie i zawodnicy Politechniki Rzeszowskiej wygrali Akademickie Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym, które zakończyły się we wtorek w Rzeszowie.

Rzeszów

Osiem kierunków w zimowym rozkładzie lotów z Rzeszowa

RZESZÓW. W weekend w Porcie Lotniczym Rzeszów-Jasionka zaczął obowiązywać zimowy rozkład lotów. Trzy linie lotnicze oferują osiem kierunków. Od 6 listopada nowy przewoźnik WizzAir połączy Rzeszów z holenderskim Eindhoven.

Rzeszów

Strajk kobiet: Dziś blokady ulic w Rzeszowie

RZESZÓW. „Przed nami gorący tydzień” - organizatorzy strajków kobiet zapowiedzieli kolejne protesty na Podkarpaciu. Dziś planują m.in. zablokować Rzeszów.

Rzeszów

92 projekty w ramach RBO na 2021 rok. Ruszyło głosowanie

RZESZÓW. Jakie projekty zostaną zrealizowane w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego w 2021 roku? O tym zdecydują mieszkańcy w procesie głosowania, które już się rozpoczęło.

Rzeszów

Mieszkańcy Rzeszowa chętnie wrzucają nakrętki do metalowych serc

RZESZÓW. W stolicy Podkarpacia postawiono już cztery metalowe pojemniki w kształcie serca, do których mieszkańcy mogą wrzucać plastikowe nakrętki, wspierając w ten sposób osoby potrzebujące.

Rzeszów

W weekend zmiana czasu. Jak pojadą linie nocne?

RZESZÓW. W nocy z 24 na 25 października nastąpi zmiana czasu z letniego na zimowy. Zegarki przestawiamy z godz. 3:00 na godz. 2:00. W związku z tym nastąpią zmiany w kursowaniu linii...

Rzeszów

Wszystkich Świętych 2020. Jak pojadą autobusy w Rzeszowie?

RZESZÓW. W okresie Wszystkich Świętych nastąpią zmiany w rzeszowskiej komunikacji miejskiej. Jak co roku ZTM uruchomi dodatkowe linie specjalne, które ułatwią dojazd do cmentarzy. Większość autobusów specjalnych będzie kursowała co 10 min.

Reklama