Rzeszów - Czwartek, 11.09.2025
Reklama

Dzień Otwarty dworca lokalnego

Dodano: 09.05.2024 r. / Redakcja

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. W piątek, 10 maja 2024 r. odbędzie się Dzień Otwarty Dworca Lokalnego w Rzeszowie przy ul. Towarnickiego 7. Wśród atrakcji, m.in. prezentacja autobusu elektrycznego.

Wydarzenie odbędzie się w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich z okazji obchodów 20-lecia Polski w UE. Zarząd Transportu Miejskiego zaprasza wszystkich chętnych, w dniu 10 maja 2024 r. w godzinach 09:00 – 13:00.

Uczestnicy dnia otwartego będą mogli m.in. poznać zasady organizacji pracy na dworcu. Pracownicy ZTM opowiedzą również o systemach ułatwiających zarządzanie ruchem na nim. Kolejnym z elementów programu, będzie prezentacja jednego z miejskich autobusów elektrycznych.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rzeszowscy policjanci skontrolowali ponad 1000 kierujących

RZESZÓW. W czwartek, 28 kwietnia 2022 r. funkcjonariusze z wydziału ruchu drogowego rzeszowskiej komendy prowadzili akcję pod hasłem „Trzeźwy poranek”. Skontrolowano ponad 1000 kierujących. Pięciu z nich zatrzymano prawo jazdy.

Rzeszów

Majowe uroczystości patriotyczne w Rzeszowie

RZESZÓW. 2, 3 i 8 maja w Rzeszowie odbędą się uroczystości patriotyczne, na które zapraszają Wojewoda Podkarpacki, Marszałek Województwa Podkarpackiego oraz Prezydent Miasta Rzeszowa

Rzeszów

Pomnik Wdzięczności Armii Radzieckiej zostanie przeniesiony?

RZESZÓW. Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek chce, aby pomnik Wdzięczności Armii Radzieckiej został przeniesiony na cmentarz żołnierzy Armii Radzieckiej przy ul. Lwowskiej.

Rzeszów

Raport Unii Metropolii Polskich. W Rzeszowie mieszka ponad 100 tys. uchodźców z Ukrainy

RZESZÓW. Wojna w Ukrainie spowodowała wzrost  populacji mieszkańców Rzeszowa aż o 53 proc. – wynika z raportu opublikowanego przez Unię Metropolii Polskich. 

Rzeszów

Rusza ósmy tydzień świetlicy "Przyjdź i odpocznij"

RZESZÓW. Na gości świetlicy czekają m.in. warsztaty z pracownikami NBP oraz pokazy naukowe i zabawy z lalkami teatralnymi w wykonaniu artystów z Teatru Maska dla najmłodszych.

Rzeszów

W Rzeszowie powstał nowy mural Arkadiusza Andrejkowa. Odsłonięcie w najbliższy czwartek

RZESZÓW. Mural powstał powstał w Rzeszowskim Domu Kultury - filia Pobitno.

Rzeszów

Jeszcze więcej zieleni w Rzeszowie. Kolejne nasadzenia drzew i krzewów

RZESZÓW. Ponad 220 drzew i ponad 1100  krzewów zostanie posadzonych przy rzeszowskich szkołach, przedszkolach, żłobkach, domach kultury.

Reklama