Rzeszów - Czwartek, 15.05.2025
Reklama

Dzień Otwarty Game Over Cycles. W programie m.in. jazdy testowe, wystawa starych aut i premiera GOC Wear

Dodano:

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. W najbliższą sobotę, 23 kwietnia, w salonach firmy Game Over Cycles (GOC)  przy ul. Ludwika Chmury w Rzeszowie odbędzie się Dzień Otwarty.

Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, nie tylko dla motocyklistów. W programie, m.in. foodtruck, napoje, lody, pokazy rękodzieła i aerografu, wystawa starych aut, pokaz amerykańskich samochodów typu “muscle cars”. Salony Harley-Davidson Rzeszów oraz Surron Rzeszów zaoferują jazdy testowe jednośladami i promocje, a salon Yamaha Rzeszów specjalne oferty na odzież oraz akcesoria. Tego dnia odbędzie się również premiera GOC Wear - nowej kolekcji linii odzieżowej Game Over Cycles.

Szczególną atrakcją będzie przygotowany specjalnie na ten dzień rajd. Obejmie on lokalne atrakcje turystyczne, takie jak wystawę motocykli w Cyziówce, Park Historyczny Blizna czy ekspozycję historyczno-dydaktyczną przy Górze Śmierci. Każdy uczestnik rajdu otrzyma zniżki na bilety w poszczególnych punktach przejazdu, a także szansę na wygranie nagród, które będą rozlosowane w loterii przygotowanej przez organizatorów dla uczestników rajdu. Trasa rajdu będzie udostępniana w dniu rajdu zarówno w formie fizycznej (mapka), jak i elektronicznej (link). Zapisy na rajd będą prowadzone w godzinach o 10:00-11:00.
Reklama
Dzień Otwarty Game Over Cycles odbędą się w sobotę, 23 kwietnia, w godzinach 10:00-18:00 przy ul. Ludwika Chmury 4 w Rzeszowie.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Pożar szeregówek na osiedlu Biała w Rzeszowie. Spłonęło siedem domów [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Służby cały czas pracują na miejscu pożaru budynków mieszkalnych w zabudowie szeregowej przy ul. kard. Karola Wojtyły na osiedlu Biała.

SPEED SHOW

Dwudniowy festiwal motoryzacji na miasteczku Politechniki Rzeszowskiej

RZESZÓW. Speed Show, czyli wielkie święto motoryzacyjne już w ten weekend na miasteczku akademickim Politechniki Rzeszowskiej. Organizatorzy z Mtuning, AutoDiscover i Global Motors zapewniają, że będzie to rekordowa edycja. Pojawi się na...

JelczTour

Ostatnie wakacyjne przejazdy zabytkowym Jelczem po Rzeszowie

RZESZÓW. W najbliższy weekend odbędą się ostatnie wakacyjne przejazdy czerwonym Jelczem po ulicach Rzeszowa w ramach akcji pod hasłem #JelczTOUR.

Rzeszów

Przejazd pod torami na ul. Miłocińskiej już otwarty

RZESZÓW. Zakończył się remont wiaduktu kolejowego, pod którym biegnie droga łącząca ulice Miłocińską i Warszawską.

Rzeszów

Śmiertelny wypadek w Głogowie Małopolskim

GŁOGÓW MAŁOPOLSKI. 32-letni kierowca bmw zginął w wypadku, do którego doszło wczoraj na ulicy Bursztynowej w Głogowie Małopolskim. 24-letni pasażer pojazdu trafił do szpitala.

Rzeszów

We wrześniu rozpoczną się prace przy odmulaniu Wisłoka

RZESZÓW. Trwają prace związane z przygotowaniem placu budowy pod kolejny etap odmulania Wisłoka.

Rzeszów

Nowa nazwa ulicy na osiedlu Przybyszówka

RZESZÓW. Podczas wczorajszej sesji Rady Miasta Rzeszowa, radni podjęli uchwałę dotyczącą nadania imienia ks. Stanisława Sznajdera jednej z ulic na rzeszowskim osiedlu Przybyszówka. Droga przebiega od ul. Krakowskiej w kierunku południowym.

Rzeszów

Modernizacja boiska piłkarskiego na osiedlu Biała

RZESZÓW. Blisko 395 tys. zł przeznaczone zostanie na I etap modernizacji boiska do piłki nożnej na rzeszowskim osiedlu Biała. Zadanie będzie realizowane w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2024 r.

Reklama