Rzeszów - Poniedziałek, 15.09.2025
Reklama

Dzisiaj na Rynku protest przeciwko cenzurze spektaklu #chybanieja

Dodano: 28.02.2019 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Publiczny protest na rzeszowskim Rynku rozpocznie się o godz. 16.00. „Nie chcemy żadnej cenzury! Jesteśmy wolnymi ludźmi i mamy prawo wyboru” – piszą organizatorzy.

Publiczny protest zostanie zorganizowany w związku z ostatnimi działaniami prezydenta względem spektaklu #chybanieja, którego premiera ma odbyć się w teatrze Maska. 

Akcja zorganizowana została przez grupę Rebelianty Podkarpackie i rozpocznie się o godz. 16.00 (28 lutego) na rzeszowskim Rynku.

„Nie chcemy żadnej cenzury! Jesteśmy wolnymi ludźmi i mamy prawo wyboru. Nie zgadzamy się na to, by urzędnik, który dostał od nas mandat zaufania, decydował o doborze repertuaru w teatrze” – czytamy na facebookowym profilu wydarzenia.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Podmiejska Kolej Aglomeracyjna. Budowa torów do lotniska w Jasionce ruszy w przyszłym roku

RZESZÓW. „Będziemy stopniowo uruchamiać PKA, tam gdzie jest to możliwe” – dodaje Ewa Draus.

Rzeszów

6 października odbędzie się 7. PKO Maraton Rzeszowski. Utrudnienia jak w roku ubiegłym

RZESZÓW. Uczestnicy tegorocznej imprezy wezmą udział w akcji „Biegnę dla…”, aby pomóc 16-letniemu Mateuszowi.

Rzeszów

Bezpłatne badania i porady lekarskie na Rynku. W niedzielę Światowy Dzień Serca [PROGRAM]

Już w najbliższą niedzielę, Rzeszów dołączy do tysięcy miasta na całym świecie celebrując Światowy Dzień Serca. 

Rzeszów

Przy ul. Bałtyckiej powstanie nowe osiedle

RZESZÓW. Na osiedlu „Przyszłość” zostanie stworzony kompleks 8 budynków mieszkalno-usługowych o zróżnicowanej ilości kondygnacji od 5 do 15. Rozpoczęcie inwestycji planowane jest na październik br.

Rzeszów

Projekt PiS odnośnie placu targowego odchodzi w niebyt

RZESZÓW. Wniosek o usunięcie punktu wystosował Tomasz Kamiński, radny Rozwoju Rzeszowa.

Rzeszów

Ośmiu kierowców komunikacji miejskiej nie stawiło się do pracy. Ucierpieli pasażerowie linii 0A i 19

RZESZÓW. Z powodu niespodziewanej nieobecności kierowców w pracy nie wykonano siedmiu kursów.

Rzeszów

Krystyna Wróblewska chce wprowadzenia darmowej komunikacji w godzinach szczytu

RZESZÓW. Konferencja prasowa w siedzibie Prawa i Sprawiedliwości przy ul. Hetmańskiej 9 odbyła się w związku z wczorajszymi obchodami dnia bez samochodu

Reklama