Rzeszów - Niedziela, 09.11.2025
Reklama

E. Leclerc Rzeszów wprowadza system parkingowy

Dodano: 07.06.2024 r. / Redakcja

fot. RESinet.pl
fot. RESinet.pl

RZESZÓW. Hipermarket E. Leclerc Rzeszów przy al. Rejtana 69, to kolejne miejsce w Rzeszowie, w którym będzie obowiązywał system parkingowy. Pierwsze trzy godziny będą bezpłatne.

Parking hipermarketu E. Leclerc Rzeszów dysponuje 900 miejscami. Dla zmotoryzowanych klientów dostępne będzie 6 parkometrów, które będą zlokalizowane w pobliżu wejścia do hipermarketu. Nie będzie konieczności pozostawiania biletu za szybą, wystarczy zarejestrować pojazd w parkometrze.

Klienci sklepu będą mogli przez 3 godziny bezpłatnie korzystać z parkingu. Za każdą kolejną rozpoczętą godzinę parkowania zapłacimy 5 zł. Bezpłatne parkowanie dostępne będzie dwa razy dziennie.

Nowy system parkingowy zacznie obowiązywać od poniedziałku 17 czerwca 2024 r. Za jego obsługę odpowiedzialna jest firma Apcoa, która na terenie Rzeszowa zarządza już wieloma innymi parkingami.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zakończono budowę nowego boiska na osiedlu Przybyszówka

RZESZÓW. Trawiaste, ogólnodostępne boisko powstało przy ul. Stadionowej w Rzeszowie.

Rzeszów

Ruszają Igrzyska Europejskie 2023. Rzeszów będzie gościł skoczków do wody

RZESZÓW. W czwartek 22 czerwca na pływalni przy ul. Matuszczaka rozpoczną się zmagania uczestników tegorocznych Igrzysk Europejskich. Rzeszowski obiekt będzie gościł skoczków do wody.

Rzeszów

"Atrakcje na wakacje" w Rzeszowie. Aż 350 wydarzeń w sezonie letnim

RZESZÓW. Poznaliśmy szczegóły wakacyjnej oferty wydarzeń kulturalnych, rozrywkowych i sportowych w Rzeszowie w ramach akcji „Atrakcje na wakacje”. W tym roku przygotowano aż 350 propozycji dla mieszkańców i turystów.

Rzeszów

Zderzenie czterech samochodów w centrum Rzeszowa. Dwie osoby ranne

RZESZÓW. Sprawczyni wypadku była pijana, miała ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Rzeszów

Połączenie ulic Warszawskiej i Krakowskiej. Ruszył przetarg na opracowanie PFU

RZESZÓW. Otwarcie ofert zostało zaplanowane na 17 lipca. Latem tego roku wykonawca ma zostać wybrany.

Rzeszów

ZTM wymienia biletomaty w 20 autobusach

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie rozpoczął wymianę czytników w kilkudziesięciu biletomatach znajdujących się w autobusach.

Rzeszów

Miasto przyznało stypendia najzdolniejszym młodym artystom

RZESZÓW. 48 młodych artystów otrzymało stypendia Prezydenta Miasta Rzeszowa w zakresie twórczości artystycznej. Wyróżnienia wręczono podczas uroczystej gali w Teatrze Maska.

Rzeszów

Prezydent Rzeszowa spotka się z mieszkańcami trzech osiedli

RZESZÓW. W czwartek, 22 czerwca 2023 r., odbędzie się spotkanie prezydenta Rzeszowa z mieszkańcami osiedli Pobitno, Załęże i Wilkowyja.

Reklama