Rzeszów - Piątek, 17.07.2026
Reklama

Ewakuacja w Sądzie Okręgowym w Rzeszowie. Przyszła koperta z białym proszkiem i informacją o bombie

Dodano: 20.03.2019 r.

fot. ViC / RESinet.pl
fot. ViC / RESinet.pl
RZESZÓW. Ewakuowano pracowników części budynku Sądu Okręgowego w Rzeszowie. Do biura podawczego trafiła przesyłka z białym proszkiem i informacją o dwóch bombach.

Aktualnie czynności związane ze sprawdzeniem budynku prowadzą policyjni pirotechnicy. Rano do Sądu Okręgowego trafiła paczka zawierająca biały proszek oraz kartkę z informacją, że w budynku mogą znajdować się dwie bomby.

„Rano w biurze podawczym otwarto przesyłkę z białym proszkiem i informacją, że w sądzie mogą być dwie bomby” – informuje Adam Szeląg z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

Początkowo na miejsce zdarzenia skierowano strażaków z jednostki chemicznej w Nowej Sarzynie. Po sprawdzeniu białego proszku okazało się, że ten jest nieszkodliwy.

W związku z tym, że paczka zawierała również informacje o potencjalnej lokalizacji bomb, akcję kontynuują policjanci. Części budynku została odcięta. 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Policjanci sprawdzali miejsca sprzedaży i podawania napojów alkoholowych

RZESZÓW, PODKARPACIE. Kolejna edycja działań zaplanowana jest na wrzesień.

Rzeszów

Odpowiedź marszałka kluczem do rozpoczęcia budowy połączenia ul. Warszawskiej z ul. Krakowską

RZESZÓW. Trwa projektowanie połączenia ul. Warszawskiej z ul. Krakowską.

Rzeszów

21-krotny uczestnik imprezy zwycięża 28. Rajd Rzeszowski

RZESZÓW. Zwycięzcą 28. Rajdu Rzeszowskiego został Grzegorz Grzyb pilotowany przez Roberta Hundlę.

Rzeszów

27 wiat przystankowych do wymiany. Kolejnych 29 zatok wymaga przebudowy

RZESZÓW. Prace mają się zakończyć do 30 listopada 2020 roku.

Rzeszów

ZUS kontroluje zwolnienia lekarskie. W Rzeszowskim oddziale prawa do zasiłku pozbawiono 299 osób

RZESZÓW. Łącznie, kwota obniżonych i cofniętych świadczeń chorobowych od stycznia do końca czerwca tego roku, wyniosła 104,2 mln zł w skali kraju.

Rzeszów

Jaki kierunek na WSPiA cieszył się największą popularnością?

RZESZÓW. II tura rekrutacji potrwa od 8 sierpnia do 28 września 2019 r.

Rzeszów

Na lotnisku w Jasionce 57-letnia Syryjka, która przyleciała z Grecji, udawała Bułgarkę. Chciała dotrzeć do Niemiec

RZESZÓW. Zdarzenie miało miejsce 7 sierpnia na terenie terminala portu lotniczego Rzeszów - Jasionka.

Rzeszów

Zmiany w rozkładzie linii nr 51

RZESZÓW. Zmiany zaczną obowiązywać od 12 sierpnia br.

Reklama