Rzeszów - Poniedziałek, 19.05.2025
Reklama

FOTRELACJA. Święto Wojsk Obrony Terytorialnej w Rzeszowie

Dodano:

fot. ViC / RESinet.pl
fot. ViC / RESinet.pl
 RZESZÓW. W sobotę Rzeszowie odbyły się oficjalne uroczystości z okazji 6-lecia Wojsk Obrony Terytorialnej z udziałem Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Na ten dzień zaplanowano m.in. defiladę ulicami miasta, pokaz sprzętu oraz piknik wojskowy.
 
Uroczyste obchody święta WOT odbyły się na Alei Cieplińskiego. Obchody zakończyły się defiladą ulicami Rzeszowa. Następnie w ogrodach Bernardyńskich i pod Podkarpackim Urzędem Wojewódzkim odbył się pokaz sprzętu wojskowego i innych rodzajów służb oraz piknik wojskowy z udziałem WOT, 21 BSP, CWCR, Straży Granicznej, Służby Więziennej, Policji, Straży Pożarnej, IPN oraz Lasów Państwowych.
 
Mamy dla Was kilkadziesiąt zdjęć z tego wydarzenia. Pełna fotorelacja ze Święta WOT do obejrzenia w naszym serwisie FOTO.resinet.pl
 
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Komenda Miejska Policji w Rzeszowie ma cztery nowe hybrydy [FOTO]

RZESZÓW. „Uważam osobiście, że nasza policja działa doskonale. Jako miasto wspomagamy policję” – mówił Tadeusz Ferenc, prezydent Rzeszowa.

Rzeszów

Ruszył przetarg na remont dirtparku

RZESZÓW. Prace powinny zostać wykonane do 21 dni od dnia podpisania umowy z Ratuszem.

Rzeszów

Podczas obrad Sejmiku rozmawiano m.in. o współpracy z rumuńskim regionem i infrastrukturze drogowej

RZESZÓW, PODKARPACIE. Radni jednomyślnie zagłosowali za uchwałą wprowadzającą zmiany w budżecie województwa na 2019 r.

Rzeszów

Umowa na odmulenie rzeszowskiego zalewu podpisana „pomimo podkładania nóg”

RZESZÓW. Odmuleniem zalewu zajmie się krajowe konsorcjum firm.

Rzeszów

Nowy system rezerwacji karnetów i biletów na mecze Asseco Resovii Rzeszów

RZESZÓW. Jedną z nowości będzie możliwość zwolnienia miejsca na dany mecz.

Rzeszów

Dwa przejścia dla pieszych zostaną specjalnie oświetlone. Miasto za darmo dostanie lampy

RZESZÓW. W pierwszej kolejności planujemy montaż na ulicy Krakowskiej i Lubelskiej” – informował Tadeusz Ferenc, prezydent Rzeszowa.

Rzeszów

Automaty paczkowe Poczty Polskiej będą również w Rzeszowie

RZESZÓW. Pierwsze automaty w Rzeszowie będą dostępne do końca sierpnia br.

Reklama