Rzeszów - Środa, 25.03.2026
Reklama

Giełda muzyczna i Halloween w weekend w Plazie

Dodano: 25.10.2023 r.

fot. RESinet.pl
fot. RESinet.pl
RZESZÓW. Weekend w rzeszowskiej Plazie rozpocznie się w piątek (27.10) „Giełdą winyli i płyt CD”. W sobotę oprócz spotkania z dobrą muzyką, Centrum organizuje również imprezę Halloweenową pod hasłem „Cukierek albo psikus”.

W piątek i sobotę 27 i 28 października 2023 r. w CH Plaza Rzeszów na odwiedzających czekać będą muzyczne rozmaitości podczas kolejnej edycji „Giełdy winyli i płyt CD”. Jest to już cykliczne przedsięwzięcie, które cieszy się dużym zainteresowaniem fanów różnej muzyki. Na stoiskach najdzie się ponad 10 tys. sztuk płyt winylowych i CD z muzyką z całego świata, w atrakcyjnych cenach.

- Celem giełdy jest ożywienie wspomnień związanych z płytami winylowymi i CD. Jest to doskonała okazja, aby znaleźć rzadkie wydania ulubionych albumów lub odkryć nową muzykę z przeszłości – informuje Katarzyna Szewerniak – Pawlak z CH Plaza Rzeszów.
Reklama
Kolejnym weekendowym wydarzeniem w Plazie jest impreza Halloweenowa pod hasłem „Cukierek albo psikus”. Każdy, kto zrobi zakupy za minimum 99 zł w wyznaczonych sklepach CH Plaza Rzeszów, weźmie udział w familijnym konkursie „Dyniowy Curling”. Rodziny z najlepszymi wynikami otrzymają wyjątkowe zestawy jesiennych przysmaków od sklepu „Bacówka”. W sobotę 28 października 2023 r.odbędą się także dodatkowe atrakcje dla odwiedzających CH Plaza Rzeszów. Przez cały dzień będzie można wziąć udział w „Strasznych Kręglach”, „Warsztatach Dyniowych” oraz „Upiornym Bingo”. Przygotowana zostanie także specjalna Strefa Fotoportretów.


 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Triathlon Rzeszów 2022. W weekend utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. W związku z zawodami, niektóre ulice zostaną zamknięte dla ruchu. Wprowadzone zostaną również objazdy autobusów komunikacji miejskiej.

Rzeszów

Ulica Jarowa na osiedlu Zwięczyca do rozbudowy

RZESZÓW. Miejski Zarząd Dróg w Rzeszowie szykuje przebudowę ulicy Jarowej na osiedlu Zwięczyca. Rozbudowana zostanie jezdnia, powstanie chodnik i oświetlenie.

Rzeszów

W weekend wielkie święto akrobatyki w Rzeszowie

RZESZÓW. W najbliższy weekend na hali Podpromie odbędą się zawody Pucharu Świata w Akrobatyce Sportowej.

Rzeszów

Miejski fortepian na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. Fortepian jest odporny na każdą pogodę i pozostaje do dyspozycji mieszkańców Rzeszowa.

Rzeszów

Nowy basen przy ul. Matuszczaka będzie gotowy we wrześniu

RZESZÓW. Inwestycja o wartości blisko 26 mln zł jest już w zaawansowanej fazie.

Rzeszów

Rozpoczęła się budowa Szkoły Mistrzostwa Sportowego Resovia

RZESZÓW. Obiekt powstaje w rejonie ul. Wyspiańskiego.

Rzeszów

Miasteczko Zdrowia w Rzeszowie. Bezpłatne badania i konsultacje medyczne

​RZESZÓW. Wydarzenie odbędzie się 2 czerwca 2022 r. na placu przed Centrum Handlowym Plaza przy ul. Rejtana 65.

Rzeszów

Zawody robotów na Politechnice Rzeszowskiej

RZESZÓW. W Rzeszowie rusza kolejna edycja nadzwyczajnych, ogólnopolskich zawodów robotycznych. Dwudniowy turniej odbywa się na Politechnice Rzeszowskiej.

Reklama