Rzeszów - Niedziela, 18.05.2025
Reklama

Gospodarka w obliczu pandemii. Debata online ekspertów WSIiZ

Dodano:

fot. WSIiZ
fot. WSIiZ
RZESZÓW. 15 kwietnia o godz. 17:00 eksperci Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie będą dyskutowali na temat sytuacji gospodarczej w obliczu pandemii koronawirusa. Debatę będzie można śledzić w internecie.

Podczas debaty eksperci WSiZ dokonają diagnozy obecnej sytuacji, czyli wpływu pandemii  na różne sektory gospodarki, oraz przedstawią przybliżone priorytety dla polskiej polityki gospodarczej na najbliższy czas. Uczestnicy spotkania szukać będą odpowiedzi na następujące pytania: Z jakimi skutkami muszą liczyć się przedsiębiorstwa z poszczególnych branż? Na jakie wsparcie przedsiębiorcy mogą realnie oczekiwać? Czy rozwiązania zawarte w Tarczy Antykryzysowej przyniosą spodziewany skutek? W rozmowie padnie także kluczowe pytanie: jak może wyglądać polska rzeczywistość gospodarcza po zakończeniu pandemii?
Reklama
Moderatorem debaty będzie dr Joanna Podgórska, Prodziekan Kolegium Zarządzania WSIiZ ds. Kierunku Zarządzanie (sektor opieki zdrowotnej,  rynek walutowy).

Uczestnicy: prof. Wojciech Misiąg (w latach 1989–1994 wiceminister finansów, w latach 2011–2013 wiceprezes NIK; sektor finansów publicznych), dr Jacek Rodzinka (sektor ubezpieczeń, rynek kapitałowy), mgr Artur Chmaj (sektor przedsiębiorstw), mgr Ulyana Zaremba (sektor przedsiębiorstw), dr Robert Pater (rynek pracy).

Debata odbędzie się w dniu 15 kwietnia o godz. 17.00. Spotkanie będzie transmitowane online w czasie rzeczywistym na portalu społecznościowym WSIiZ na Facebooku. Internauci będą mogli zadawać własne pytania w komentarzach.

 
Reklama

Komentarze

Tagi

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

List intencyjny ws. nowej siedziby Sądu Okręgowego. Podpisano niezobowiązujący wyraz woli

RZESZÓW. W Ratuszu podpisano list intencyjny w sprawie przekazania działki pod budowę nowej siedziby Sądu Okręgowego w Rzeszowa.

Rzeszów

Elektryfikacja linii Ocice – Rzeszów. Będą szybsze połączenia do Warszawy

RZESZÓW. Dzięki inwestycji wartej 67 mln zł pasażerowie podróżujący pociągiem do Warszawy będą mogli liczyć na krótszy czas przejazdu.

Rzeszów

Nowa firma rozpoczyna działalność przy porcie lotniczym Rzeszów-Jasionka

RZESZÓW. Dachser zajmuje się głównie obsługą przesyłek chemicznych, w tym materiałów niebezpiecznych, tzw. ADR.

Rzeszów

Rzeszów z najniższym wskaźnikiem umieralności. Choroby układu krążenia najczęstszą przyczyną śmierci

RZESZÓW. W Polsce wskaźnik umieralności wyniósł 1049 zgonów na 100 tysięcy ludności

Rzeszów

Piłkarskie derby Rzeszowa. Będzie walka o fotel lidera?

RZESZÓW. Derby odbędą się na Stadionie Miejskim w Rzeszowie przy ul. Hetmańskiej 69 w niedzielę 22 września o godzinie 13:05. 

Rzeszów

Umowa na projekt tunelu pod rondem Pobitno podpisana

RZESZÓW. Miasto za projekt zapłaci 1,4 mln zł.

Rzeszów

PiS o inwestycjach w Rzeszowie. Nie obyło się bez „przytyku” w stronę władz miasta

RZESZÓW. Poruszono m.in. temat obwodnicy południowej i budowy Sądu Okręgowego

Reklama