Rzeszów - Sobota, 23.08.2025
Reklama

Harley Experience Tour oraz otwarcie salonu Dongfeng Rzeszów

Dodano: /

fot. Materiały prasowe GOC Rzeszów
fot. Materiały prasowe GOC Rzeszów

RZESZÓW. Firma Game Over Cycles przygotowała dwa duże wydarzenia w ten weekend: Harley-Davidson Experience Tour 2025 oraz otwarcie jedynego na Podkarpaciu salonu Dongfeng Rzeszów.

Harley-Davidson Experience Tour 2025

W najbliższą sobotę oraz niedzielę (26 i 27 lipca), w salonie GOC Harley-Davidson Rzeszów przy ul. Ludwika Chmury 4, odbędzie się Harley-Davidson Experience Tour 2025. To już siódma edycja tej imprezy organizowana przez rzeszowski salon.

Jest to wyjątkowe wydarzenie organizowane przez amerykańską firmę w całej Europie. Cykl znany wcześniej jako Harley on Tour to seria imprez podczas których pasjonaci dwóch kółek mogą doświadczyć jazdy najnowszymi motocyklami marki Harley-Davidson.

W ramach Harley-Davidson Experience Tour pod dany salon Harleya zajeżdża ciężarówka wypełniona ponad 20 maszynami H-D z bieżącego rocznika.

Wszystkie jazdy testowe są bezpłatne. Wymagają jedynie uprzedniej rezerwacji online pod linkiem: https://harley-davidson.testdrivebutler.com/show/787?language=pl

Reklama

Otwarcie salonu Dongfeng Rzeszów

W sobotę o godz. 10:00 odbędzie się również otwarcie nowego salonu motoryzacyjnego Dongfeng Rzeszów. To jedyny na Podkarpaciu autoryzowany salon oraz serwis chińskich marek samochodowych Dongfeng, Voyah oraz MHERO. Jego właścicielem jest Stanisław Myszkowski oraz Game Over Cycles.

Na otwarciu będą dostępne m.in. spalinowe modele Dongfeng Mage i Huge, a niedługo w salonie pojawi się kompletna linia sześciu modeli marki Dongeng, wraz z elektrycznym pojazdem Box. Dongfeng Rzeszów będzie oferował również całą linię pojazdów marki Voyah.

Największą atrakcją weekendowego otwarcia będzie obecność absolutnie wyjątkowego samochodu, jakim jest MHERO. Do napędu tego elektrycznego pojazdu służy nie jeden, a cztery silniki. Ich moc sięga aż 1088 koni mechanicznych. Samochód ma cztery skrętne koła i do 100 km/h przyspiesza w 4,2 sek. Pojazd jest wyposażony w baterię o pojemności 142 kWh, co przekłada się na 450 km zasięgu.

Dongfeng Motor Corporation to piąta co do wielkości marka motoryzacyjna w Chinach. Firma jest obecna na rynku od 1969 roku, a jej produkty są sprzedawane w ponad 100 krajach.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W sobotę "Marsz Równości" w Rzeszowie. Będą utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. W sobotę, 15 lipca ulicami Rzeszowa przejdzie IV Marsz Równości pod hasłem "Idziemy po równość i pokój". W związku z przemarszem uczestników, całkowicie zamknięte dla ruchu zostaną fragmenty ulic

Rzeszów

Nowa hala sportowa I LO już zadaszona. Prace idą zgodnie z harmonogramem [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Inwestycja warta prawie 12 milinów złotych ma być gotowa w czerwcu 2024 roku.

Rzeszów

Marma 32. Rajd Rzeszowski już za miesiąc

RZESZÓW. Zawodnicy będą mieli do pokonania 11 odcinków specjalnych o łącznej długości ponad 150 km. 

Rzeszów

Street Food Festival. W lipcu foodtrucki zaparkują w Galerii Nowy Świat

RZESZÓW. Przez trzy dni będziecie mogli posmakować kuchni z różnych stron świata.

Rzeszów

W Rzeszowie rusza Rodzinna Akademia Czasu Wolnego, czyli cykl wydarzeń plenerowych dla dzieci i rodziców

RZESZÓW. Rodzinna Akademia Czasu Wolnego zawita w sezonie wakacyjnym na rzeszowskie place zabaw, boiska i parki.

Rzeszów

Poranna kolizja 5 aut w Rzeszowie

RZESZÓW. Pięć samochodów zderzyło się dziś rano na al. Armii Krajowej. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Sprawczyni kolizji, 46-letnia mieszkanka Rzeszowa, została ukarana mandatem oraz punktami karnymi.

Rzeszów

Mobilny spektakl "Iskry Niepodległej" w Rzeszowie

Widowisko Biura Niepodległa „Iskry Niepodległej” będzie towarzyszyło XIX edycji Światowego Festiwalu Polonijnych Zespołów Folklorystycznych w Rzeszowie.

Rzeszów

Nowy rekord lotniska w Jasionce. W czerwcu obsłużyło ponad 100 tys. pasażerów

RZESZÓW. Największy udział w rekordowym wyniku mają pasażerowie wakacyjnych lotów czarterowych, m.in. do Turcji, Grecji, Bułgarii, Czarnogóry, Albanii czy Egiptu.

Reklama