Rzeszów - Piątek, 12.09.2025
Reklama

Harley Experience Tour oraz otwarcie salonu Dongfeng Rzeszów

Dodano: 26.07.2025 r. / Redakcja

fot. Materiały prasowe GOC Rzeszów
fot. Materiały prasowe GOC Rzeszów

RZESZÓW. Firma Game Over Cycles przygotowała dwa duże wydarzenia w ten weekend: Harley-Davidson Experience Tour 2025 oraz otwarcie jedynego na Podkarpaciu salonu Dongfeng Rzeszów.

Harley-Davidson Experience Tour 2025

W najbliższą sobotę oraz niedzielę (26 i 27 lipca), w salonie GOC Harley-Davidson Rzeszów przy ul. Ludwika Chmury 4, odbędzie się Harley-Davidson Experience Tour 2025. To już siódma edycja tej imprezy organizowana przez rzeszowski salon.

Jest to wyjątkowe wydarzenie organizowane przez amerykańską firmę w całej Europie. Cykl znany wcześniej jako Harley on Tour to seria imprez podczas których pasjonaci dwóch kółek mogą doświadczyć jazdy najnowszymi motocyklami marki Harley-Davidson.

W ramach Harley-Davidson Experience Tour pod dany salon Harleya zajeżdża ciężarówka wypełniona ponad 20 maszynami H-D z bieżącego rocznika.

Wszystkie jazdy testowe są bezpłatne. Wymagają jedynie uprzedniej rezerwacji online pod linkiem: https://harley-davidson.testdrivebutler.com/show/787?language=pl

Reklama

Otwarcie salonu Dongfeng Rzeszów

W sobotę o godz. 10:00 odbędzie się również otwarcie nowego salonu motoryzacyjnego Dongfeng Rzeszów. To jedyny na Podkarpaciu autoryzowany salon oraz serwis chińskich marek samochodowych Dongfeng, Voyah oraz MHERO. Jego właścicielem jest Stanisław Myszkowski oraz Game Over Cycles.

Na otwarciu będą dostępne m.in. spalinowe modele Dongfeng Mage i Huge, a niedługo w salonie pojawi się kompletna linia sześciu modeli marki Dongeng, wraz z elektrycznym pojazdem Box. Dongfeng Rzeszów będzie oferował również całą linię pojazdów marki Voyah.

Największą atrakcją weekendowego otwarcia będzie obecność absolutnie wyjątkowego samochodu, jakim jest MHERO. Do napędu tego elektrycznego pojazdu służy nie jeden, a cztery silniki. Ich moc sięga aż 1088 koni mechanicznych. Samochód ma cztery skrętne koła i do 100 km/h przyspiesza w 4,2 sek. Pojazd jest wyposażony w baterię o pojemności 142 kWh, co przekłada się na 450 km zasięgu.

Dongfeng Motor Corporation to piąta co do wielkości marka motoryzacyjna w Chinach. Firma jest obecna na rynku od 1969 roku, a jej produkty są sprzedawane w ponad 100 krajach.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Trwa budowa Rzeszowskiego Centrum Komunikacyjnego i przebudowa dworca kolejowego

RZESZÓW. Prace realizowane są zarówno przy parkingu podziemnym, jak również w budynku dworca.

Rzeszów

Sukces rakiety zbudowanej przez studentów z Politechniki Rzeszowskiej

RZESZÓW. Na ponad 600 metrów wzbiła się rakieta skonstruowana przez studentów z Koła Naukowego Kosmonautyki PRz. Debiutancki lot odbył się podczas Festiwalu Meteora 2022.

Rzeszów

W przychodni przy ul. Czackiego zerwała się winda. Ranne dwie osoby

RZESZÓW. Wczoraj w budynku Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej nr 1 przy ul. Czackiego (boczna ul. Hetmańskiej) doszło do zerwania windy, w której znajdowało się dwóch mężczyzn. Obaj zostali ranni.  

Rzeszów

Strzały i wybuchy w Urzędzie Marszałkowskim

RZESZÓW. Na szczęście były to tylko ćwiczenia pod kryptonimem „Wrzesień 2022”.

Rzeszów

#RzeszowToMy - miasto uruchomiło specjalną aplikację dla mieszkańców

RZESZÓW. Aplikacja ma poprawić kontakt mieszkańców z urzędnikami i włączyć ich do zarządzania miastem.

Rzeszów

Na osiedlu Miłocin powstaje nowa droga

RZESZÓW. Trwa budowa ul. Parkowej na osiedlu Miłocin. Dobiegają końca roboty związane z budową kanalizacji deszczowej, trwają prace m.in. przy przygotowaniu konstrukcji drogi. Koszt tego zadania to ponad 5,2 mln zł.

Rzeszów

Rzeszowski Budżet Obywatelski 2023. Głosowanie rozpoczęte

RZESZÓW. 5 września rozpoczęło się głosowanie na zadania zgłoszone do realizacji w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2023 rok. Do głosowania dopuszczonych zostało 107 projektów.

Rzeszów

Otwarto nową szkołę i przedszkole w Rzeszowie

RZESZÓW. Dziś odbyło się uroczyste otwarcie najnowocześniejszej szkoły w Rzeszowie. Powstała przy ulicy Kwiatkowskiego i będzie kształcić uczniów przedszkola oraz podstawówki.

Reklama