Rzeszów - Czwartek, 04.09.2025
Reklama

Harley Experience Tour oraz otwarcie salonu Dongfeng Rzeszów

Dodano: 26.07.2025 r. / Redakcja

fot. Materiały prasowe GOC Rzeszów
fot. Materiały prasowe GOC Rzeszów

RZESZÓW. Firma Game Over Cycles przygotowała dwa duże wydarzenia w ten weekend: Harley-Davidson Experience Tour 2025 oraz otwarcie jedynego na Podkarpaciu salonu Dongfeng Rzeszów.

Harley-Davidson Experience Tour 2025

W najbliższą sobotę oraz niedzielę (26 i 27 lipca), w salonie GOC Harley-Davidson Rzeszów przy ul. Ludwika Chmury 4, odbędzie się Harley-Davidson Experience Tour 2025. To już siódma edycja tej imprezy organizowana przez rzeszowski salon.

Jest to wyjątkowe wydarzenie organizowane przez amerykańską firmę w całej Europie. Cykl znany wcześniej jako Harley on Tour to seria imprez podczas których pasjonaci dwóch kółek mogą doświadczyć jazdy najnowszymi motocyklami marki Harley-Davidson.

W ramach Harley-Davidson Experience Tour pod dany salon Harleya zajeżdża ciężarówka wypełniona ponad 20 maszynami H-D z bieżącego rocznika.

Wszystkie jazdy testowe są bezpłatne. Wymagają jedynie uprzedniej rezerwacji online pod linkiem: https://harley-davidson.testdrivebutler.com/show/787?language=pl

Reklama

Otwarcie salonu Dongfeng Rzeszów

W sobotę o godz. 10:00 odbędzie się również otwarcie nowego salonu motoryzacyjnego Dongfeng Rzeszów. To jedyny na Podkarpaciu autoryzowany salon oraz serwis chińskich marek samochodowych Dongfeng, Voyah oraz MHERO. Jego właścicielem jest Stanisław Myszkowski oraz Game Over Cycles.

Na otwarciu będą dostępne m.in. spalinowe modele Dongfeng Mage i Huge, a niedługo w salonie pojawi się kompletna linia sześciu modeli marki Dongeng, wraz z elektrycznym pojazdem Box. Dongfeng Rzeszów będzie oferował również całą linię pojazdów marki Voyah.

Największą atrakcją weekendowego otwarcia będzie obecność absolutnie wyjątkowego samochodu, jakim jest MHERO. Do napędu tego elektrycznego pojazdu służy nie jeden, a cztery silniki. Ich moc sięga aż 1088 koni mechanicznych. Samochód ma cztery skrętne koła i do 100 km/h przyspiesza w 4,2 sek. Pojazd jest wyposażony w baterię o pojemności 142 kWh, co przekłada się na 450 km zasięgu.

Dongfeng Motor Corporation to piąta co do wielkości marka motoryzacyjna w Chinach. Firma jest obecna na rynku od 1969 roku, a jej produkty są sprzedawane w ponad 100 krajach.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rzeszowskie Miodobranie. W weekend degustacja i kiermasz produktów pszczelich

RZESZÓW. Już w najbliższy weekend w Rzeszowie odbędzie się druga edycja Rzeszowskiego Miodobrania - degustacja miodu z Pasieki w Sercu Miasta oraz kiermasz produktów pszczelich.

Rzeszów

Od 1 lipca wspólny bilet ZTM i ZG PKS. Umowa podpisana

RZESZÓW. Bilet miesięczny Autobus + Autobus uprawnia do podróżowania autobusami komunikacji miejskiej oraz podmiejskiej.

Rzeszów

Uwaga kierowcy! W środę utrudnienia w ruchu na moście Karpackim

RZESZÓW. W związku z dalszymi pracami przy budowie kładki rowerowej, w środę (23 czerwca) na al. Powstańców Warszawy, na moście Karpackim) wystąpią utrudnienia w ruchu.

Rzeszów

Od dziś zakaz parkowania w rejonie ratusza

RZESZÓW. Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek wprowadził zakaz parkowania w rejonie rzeszowskiego ratusza. - Teren przy ratuszu ma być przestrzenią publiczną, dla mieszkańców, spacerowiczów - mówi Fijołek.

Rzeszów

Konrad Fijołek zaprzysiężony na prezydenta Rzeszowa

RZESZÓW. 21 czerwca w rzeszowskim ratuszu, w obecności radnych i wielu zaproszonych gości, Konrad Fijołek złożył uroczyste ślubowanie. Tuż po zaprzysiężeniu nowy prezydent Rzeszowa spotkał się z mieszkańcami na Rynku.

Rzeszów

Zebrano pierwszy miód z pasieki MPWiK w Rzeszowie

RZESZÓW. Na terenie Zakładu Uzdatniania Wody rzeszowskiego MPWiK od około roku działa pierwsza w Rzeszowie miejska pasieka. 

Rzeszów

W sobotę kolejne utrudnienia w ruchu na al. Powstańców Warszawy

RZESZÓW. W sobotę w godzinach od 7 do 18 zamknięte dla ruchu będą dwa pasy ruchu na al. Powstańców Warszawy w Rzeszowie, na odcinku od ul. Podwisłocze do ul. Hetmańskiej.

Rzeszów

W piątek na rzeszowskim Rynku stanie kurtyna wodna

RZESZÓW. W związku ze zbliżającymi się upałami, na rzeszowskim Rynku, jak co roku, stanie kurtyna wodna. Wg prognoz IMGW w weekend termometry wskażą ponad 30 stopni.

Reklama