Rzeszów - Sobota, 23.08.2025
Reklama

Harley on Tour w Rzeszowie. Bezpłatne jazdy motocyklami Harley-Davidson i wiele atrakcji

Dodano:

fot. GOC Harley-Davidson Rzeszów
fot. GOC Harley-Davidson Rzeszów
RZESZÓW. Już po raz czwarty salon GOC Harley-Davidson Rzeszów organizuje „Harley on Tour”. Rzeszowska edycja HOT to dwudniowy piknik motocyklowo-rodzinny połączony z wieloma atrakcjami. ​Wydarzenie odbędzie się w najbliższy weekend 30 i 31 lipca 2022 r. przy ul. Ludwika Chmury 4.
 
„Harley on Tour” to cykl imprez organizowany przez amerykańską firmę w całej Europie. Podczas wydarzeń pasjonaci dwóch kółek mogą doświadczyć jazdy najnowszymi motocyklami marki Harley-Davidson. Na imprezę przyjeżdża ciężarówka wypełniona 13 maszynami H-D z bieżącego rocznika, pośród których znajduje się najnowszy produkt firmy, model Harley-Davidson® Nightster™ .
 
- Wszystkie jazdy testowe są bezpłatne. Wymagają jedynie uprzedniej rezerwacji telefonicznie lub osobiście w salonie – informuje Krzysztof Bienkiewicz z GOC Harley-Davidson Rzeszów.
 
Reklama
Podobnie jak w poprzednich latach, tak i tym razem organizatorzy HOT przygotowali atrakcje nie tylko dla motocyklistów. Przez cały weekend przy salonie GOC Harley-Davidson Rzeszów będą dostępne Motogrill, lody, a także napoje i przekąski z baru GOC. Na imprezie obecny będzie również DJ.

Salon H-D Rzeszów przygotował także atrakcje produktowe: obniżki cen do 30% na cały asortyment produktów H-D oraz 10% zniżki na odzież z kolekcji GOC Wear.

„Harley on Tour 2022” odbędzie się w dniach 30 – 31 lipca 2022 w godz. 10:00 – 18:00 na terenie salonu GOC Harley-Davidson Rzeszów przy ul. Ludwika Chmury 4.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Drogowa inwestycja na al. Okulickiego na finiszu

RZESZÓW. Prace przy budowie dodatkowego pasa ruchu na al. Okulickiego dobiegają końca. Ich koszt to nieco ponad 300 tys. zł.

Rzeszów

Parking długoterminowy na lotnisku w Jasionce już dostępny dla podróżnych

RZEZÓW/JASIONKA. Na podrzeszowskim lotnisku dobiegła końca modernizacja długoterminowego parkingu zlokalizowanego tuż przy terminalu pasażerskim. Parking, który oferuje 278 miejsc postojowych został utwardzony nawierzchnią asfaltową i zaprojektowany także dla osób niepełnosprawnych.

Rzeszów

Nowy, bezpłatny parking na osiedlu Mieszka I w Rzeszowie

RZESZÓW. Przy ul. Dołowej, w pobliżu siedziby Sądu Rejonowego, uruchomiono nowy, bezpłatny parking dla zmotoryzowanych. Zarządza nim Miejska Administracja Targowisk i Parkingów w Rzeszowie.

Rzeszów

W hali sportowej przy ul. Towarnickiego montują nowe trybuny

RZESZÓW. W hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Rzeszowie trwa montaż dodatkowych, składanych trybun. Dzięki temu obiekt pomieści równocześnie ponad 900 widzów. Koszt inwestycji to 266 tys. zł.

Rzeszów

Iglica na budynku Olszynki Park zamontowana [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Zakończono montaż z użyciem helikoptera wieży i iglicy na najwyższym budynku mieszkalnym w Polsce. Operację, która miała potrwać dwa dni, udało się zakończyć w jeden dzień. W związku z tym, w...

Rzeszów

Na placu Wolności stanęła dzwonnica. Trwają ostatnie prace [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Trwają ostatnie prace związane z budową dzwonnicy Dzwonu Niepodległości na rzeszowskim placu Wolności. Inwestycja zakończy się w tym miesiącu.

Rzeszów

Będzie nowy chodnik przy ulicach Matejki i Słowackiego

RZESZÓW. Jeszcze w sierpniu rozpoczną się prace przy przebudowie chodnika przy ul. Matejki i Słowackiego. Inwestycję zrealizuje firma OBO Polska, która kończy obecnie prace na ul. Grunwaldzkiej.

Rzeszów

Montaż iglicy z użyciem helikoptera na budynku Olszynki Park. Utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. Budowa jednego z najwyższych budynków mieszkalnych w Polsce pomału zbliża się do końca. W tym tygodniu zaplanowano montaż elementów wieży i iglicy stalowej, na dachu budynku wysokiego inwestycji pn. Olszynki Park....

Reklama