Rzeszów - Czwartek, 12.02.2026
Reklama

Hotel w Jasionce przekształcony w bazę noclegową dla medyków

Dodano: 05.04.2020 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
Należący do Polskiego Holdingu Hotelowego hotel położony w bezpośrednim sąsiedztwie portu lotniczego Rzeszów Jasionka wspomaga kadrę medyczną.  

Otwarty w październiku ubiegłego roku hotel Holiday Inn Express Rzeszów Airport został w całości przekształcony w bazę noclegową dla personelu medycznego jednoimiennego szpitala w Łańcucie, który wyznaczono do leczenia pacjentów z Covid-19 w województwie podkarpackim.

W hotelu mieszczącym 120 pokoi czwartej generacji marki, w standardzie trzech gwiazdek, pracownicy szpitala w Łańcucie będą mogli odpocząć w komfortowych warunkach, po ciężkiej pracy, nie narażając tym samym na ryzyko zakażenia członków swoich rodzin.

Obiekt pozostanie do dyspozycji medyków z łańcuckiego szpitala tak długo, jak będzie to konieczne. Koszty noclegu i śniadań w całości sfinansowane będą przez Polski Holding Hotelowy.

Podobne obiekty działają również w Łańcucie oraz w Sanoku, a funkcjonują w oparciu o wsparcie rządowe oraz samorządu lokalnego.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rozbój w Rzeszowie. Dwójka mężczyzn pobiło i okradło 27-latka

RZESZÓW. Na ul. Wierzynka w Rzeszowie zaatakowali oni 27-latka, przewrócili go, pobili i ukradli jego telefon komórkowy.

Rzeszów

Mistrzowie Polski ogrywają siatkarzy Asseco Resovii Rzeszów

RZESZÓW. Siatkarze Asseco Resovii Rzeszów przegrali na wyjeździe z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3.

Rzeszów

Od 1 marca zawieszone kursy dwóch linii autobusowych

RZESZÓW. Chodzi o linie nr 14 i nr 60.

Rzeszów

Ponad 100 wystawców ze swoją ofertą podczas Targów Pracy i Edukacyjnych

Wydarzenie odbędzie się w dniach 25 – 26 lutego w G2A Arena w Jasionce 

Rzeszów

Pożar w Rzeszowie. W zgliszczach spalonej altanki znaleziono zwęglone ciało

RZESZÓW. Do pożaru doszło wczoraj około godz. 21.30, przy ulicy Architektów w Rzeszowie.

Rzeszów

Radni PiS chcą planu zagospodarowania dla terenów przy rzece Wisłok

RZESZÓW. Czy radni przyjmą projekt uchwały mówiący o utworzeniu Planu Zagospodarowania Przestrzennego dla terenów pomiędzy ul. Podwisłocze i rzeką Wisłok?

Rzeszów

Fałszywe telefony dotyczące zapłaty za przesyłkę. Dzwonią w imieniu pracowników lotniska w Jasionce

RZESZÓW. Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie ostrzega przed fałszywymi telefonami. 

Rzeszów

Zegar z 10-metrową tarczą przy al. Rejtana?

RZESZÓW. Temat zostanie rozstrzygnięty podczas sesji radnych.

Reklama