Rzeszów - Wtorek, 06.05.2025
Reklama

Hotel w Jasionce przekształcony w bazę noclegową dla medyków

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
Należący do Polskiego Holdingu Hotelowego hotel położony w bezpośrednim sąsiedztwie portu lotniczego Rzeszów Jasionka wspomaga kadrę medyczną.  

Otwarty w październiku ubiegłego roku hotel Holiday Inn Express Rzeszów Airport został w całości przekształcony w bazę noclegową dla personelu medycznego jednoimiennego szpitala w Łańcucie, który wyznaczono do leczenia pacjentów z Covid-19 w województwie podkarpackim.

W hotelu mieszczącym 120 pokoi czwartej generacji marki, w standardzie trzech gwiazdek, pracownicy szpitala w Łańcucie będą mogli odpocząć w komfortowych warunkach, po ciężkiej pracy, nie narażając tym samym na ryzyko zakażenia członków swoich rodzin.

Obiekt pozostanie do dyspozycji medyków z łańcuckiego szpitala tak długo, jak będzie to konieczne. Koszty noclegu i śniadań w całości sfinansowane będą przez Polski Holding Hotelowy.

Podobne obiekty działają również w Łańcucie oraz w Sanoku, a funkcjonują w oparciu o wsparcie rządowe oraz samorządu lokalnego.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Poszukiwania 25-latka zakończone. Mężczyzna skontaktował się z rodziną

RZESZÓW. O poszukiwaniach 25-latka informowaliśmy w środę. 

Rzeszów

Podpisano umowę na odbiór śmieci w 2019 roku. Decyzja zapadła bez konsultacji z prezydentem

RZESZÓW. „Dyrektor MPGK podpisał umowę nie konsultując się z prezydentem” – informuje Maciej Chłodnicki, rzecznik prasowy prezydenta Rzeszowa.

Rzeszów

Zmiany na WSPiA. Pojawili się m.in. nowi prodziekani

RZESZÓW. Na uczelni pojawią się nowi Dziekani-Dyrektorzy Kolegiów Dydaktycznych ich zastępcy oraz pełnomocnicy Rektora.

Rzeszów

4 tys. zł za mecz tenisa z prezydentem Rzeszowa w ramach 27. Finału WOŚP. Trwają jeszcze trzy aukcje

RZESZÓW. Na ulicach stolicy innowacji podczas Finału działało ok. 300 wolontariuszy.

Rzeszów

W sobotę w Rzeszowie msza w intencji Pawła Adamowicza

RZESZÓW. Mszę w intencji śp. Pawła Adamowicza odbędzie się 19 stycznia br. w Katedrze Rzeszowskiej.

Rzeszów

Trwają poszukiwania 25-latka z Rzeszowa. Od 26 listopada nie ma z nim kontaktu

RZESZÓW. Zaginiony w dniu 26 listopada 2018 r. około godz. 12 wyszedł z mieszkania, nie informując domowników dokąd się udaje.

Rzeszów

Podkarpackie Centrum Nauki „Łukasiewicz” za 16 mln euro. Powstanie do 2022 roku [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Ma być energooszczędny i dostosowany do architektury budynku G2A Areny.

Rzeszów

„Największe serce świata” dla Pawła Adamowicza. Dzisiaj o 20.00 na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. W ramach akcji „Największe serce świata” wszyscy chętni mogą przyjść w środę(16.01.2019 r.) o godz. 20.00 na rzeszowski Rynek.

Reklama