Rzeszów - Wtorek, 13.05.2025
Reklama

II Triathlon Rzeszów już w niedzielę. Będą utrudnienia w ruchu

Dodano:

fot. Pixabay
fot. Pixabay
RZESZÓW. W niedzielę w Rzeszowie odbędzie się II Triathlon Rzeszów. Zawody składają się z trzech dyscyplin sportowych pływania, jazdy rowerem i biegu. Odcinek rowerowy przebiegała będzie ulicami Rzeszowa, które częściowo lub całkowicie będą zamknięte dla ruchu.

W niedzielę, w związku z II Triathlonem Rzeszów, zamknięte dla ruchu zostaną niektóre ulice Rzeszowa. Od godz. 7 do 18 całkowicie zamknięta zostanie ul. Żeglarska.

Od godz. 9 do 17 zamknięty zostanie jeden pas ruchu ul. Hetmańskiej, od ul. Żeglarskiej do skrzyżowania z ul. Powstańców Warszawy i jeden pas ruchu ul. Powstańców Warszawy do ul. Kwiatkowskiego. Również od godz. 9 całkowicie zamknięta zostanie ulica Kwiatkowskiego do hotelu Dwa Bratanki.

Natomiast od godz. 11 do 17 całkowicie zamknięte dla ruchu zostaną: kolejny odcinek ulicy Kwiatkowskiego do ul. Jana Pawła II, ul. Jana Pawła II, odcinek ul. Budziwojskiej od ul. Jana Pawła II do ul. Podleśnej.
Reklama
Zamykane ulice i odcinki ulic będą wygradzane barierkami i taśmami. Nad bezpieczeństwem uczestników zawodów czuwać będą policjanci ruchu drogowego.

Przypomnijmy, że to nie jedyne utrudnienia jakie w niedzielę czekają mieszkańców Rzeszowa. W związku z uroczystością wręczenia Sztandaru Komendzie Miejskiej Policji w Rzeszowie w niedzielę 16 czerwca od godz. 12.00 do 17.30 zamknięte dla ruchu zostaną następujące ulice: Plac Farny, ul. Kościuszki (od Pl. Farnego do ul. Grunwaldzkiej), ul. Grunwaldzka (od skrzyżowania z ul. Kościuszki do ul. Matejki) i ul. Matejki (od skrzyżowania z ul. Grunwaldzka do do ul. Moniuszki).

Utrudnienia na w/w ulicach pojawią się również podczas prób do uroczystości w piątek w godz. 10.00 do 14.00. Informacja o objazdach autobusów TUTAJ.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Nowa poradnia urologiczna w szpitalu "na górce"

RZESZÓW. 3 października ruszą pierwsze przyjęcia pacjentów w nowej poradni urologicznej, która powstała w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie.

Rzeszów

W Rzeszowie powstał model Układu Słonecznego

RZESZÓW. Mieszkańcy Rzeszowa i turyści zyskali nową, „kosmiczną atrakcję”. 

Rzeszów

Rzeszów nagrodzony w plebiscycie "Wydarzenie Historyczne Roku"

RZESZÓW. Przygotowany przez Rzeszów i słowacki Stropkov projekt „Baśniowe pogranicze. W krainie legend polskich i słowackich” został doceniony w 15. edycji plebiscytu „Wydarzenie Historyczne Roku”.

Rzeszów

Dzień bez Samochodu. W czwartek bezpłatna komunikacja miejska

RZESZÓW. Trwa Tydzień Mobilności w Rzeszowie. Tradycyjnie, jego zwieńczeniem będzie Dzień bez Samochodu, który przypada w czwartek, 22 września.

Rzeszów

Piknik ekologiczny w Parku Jedności Polonii z Macierzą

RZESZÓW. Wydarzenie pod hasłem „Rzeszów bez plastiku” odbędzie się w najbliższą sobotę. W programie, m.in. szycie toreb na zakupy, konkursy z nagrodami i wspólne tworzenie obrazu z nakrętek.

Rzeszów

Zbiórka odpadów niebezpiecznych w Rzeszowie [Terminy i punkty odbioru]

RZESZÓW. W dniach od 24 do 30 września 2022 r. na terenie miasta odbędzie się obwoźna zbiórka odpadów niebezpiecznych. Odpady będzie można oddawać bezpłatnie.

Rzeszów

Zbiórka dla zwierząt ze schroniska "Kundelek"

RZESZÓW. Zbiórkę organizuje Centrum Handlowe Auchan Krasne. Najbardziej potrzebne są karma oraz środki czystości.

Rzeszów

Wypadek w Przewrotnem. Jedna osoba ranna

RZESZÓW. Około godz. 9:00 w miejscowości Przewrotne w gminie Głogów Małopolski doszło do zderzenia renault z iveco.

Reklama