Rzeszów - Sobota, 24.05.2025
Reklama

InternetBeta 2020 online i bezpłatnie

Dodano:

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. W związku z obecną sytuacją, tegoroczna edycja konferencji InternetBeta odbędzie się w całości online, a udział w konferencji jest bezpłatny.

W ciągu dwunastu lat, InternetBeta zdążyła już zyskać miano kultowej, przede wszystkim ze względu na swój interdyscyplinarny charakter. Wydarzenie rokrocznie gromadzi przedstawicieli najważniejszych agencji reklamowych i digitalowych, inwestorów, startupowców, managerów i właścicieli największych serwisów i sklepów internetowych, osoby odpowiedzialne za marketing i innowacje pracujący dla największych  oraz niszowych marek, a ponadto socjologów, psychologów oraz przedstawicieli samorządów i organizacji pozarządowych.

W ramach tegorocznej edycji zaplanowano około 30 inspirujących i zróżnicowanych prezentacji, z których dowiemy się m.in.: „Co łączy ludzi w firmie, jeśli zabierzemy im biuro i biurka?” oraz „Czy Internet powstrzymuje rewolucje czy pomaga w ich przeprowadzaniu?”. Udział w konferencji jest bezpłatny.

W tegorocznej edycji swoją wiedzą i doświadczeniami podzielą się m.in.: Błażej Miernikiewicz – prezes Extinction Rebellion, Grzegorz Miłkowski – CEO ContentHouse, czy Grzegorz Nowak – założyciel i dyrektor zarządzający Alpaca Studio. Prelekcje poprowadzą również np. Michał Sadowski – założyciel i prezes Brand24, Filip Werstler – trener wystąpień publicznych, a także dr Dominik Lubasz – radca prawny.
Reklama
“Konferencja InternetBeta w tym roku będzie miała swoją dwunastą odsłonę. Czasy są szczególne, więc i konferencja będzie miała specyficzny charakter. Mianowicie w tym roku, zdecydowaliśmy się zrealizować ją online, jednocześnie jest ona darmowa. Serdecznie zapraszamy do udziału każdego, kto chciałby zobaczyć jaki klimat panuje na Becie i jak wysoka jest merytoryka. Rejestrować się można do wtorku rano. Wśród gwiazd, które nas zaszczycą, są m.in. Paweł Tkaczyk, Magdalena Komsta, Michał Sadowski, Michał Korba i wielu innych. W prawdzie prelekcji będzie mniej niż w latach ubiegłych, bo zaledwie 30, jednak gwarantujemy – jak zawsze – wysoką merytorykę i świetne relacje”  – mówi Mgr Łukasz Bis, EMBA, Prodziekan Kolegium Mediów i Komunikacji Społecznej ds. kierunku Grafika komputerowa i produkcja multimedialna.

Udział w tegorocznej konferencji InternetBeta jest możliwy po wypełnieniu formularza dostępnego TUTAJ.

InternetBeta 2020 odbędzie się w dniach 16 – 17 września 2020 r.


 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Pijany 26-latek z Rzeszowa kradzionym autem pojechał do Łańcuta. Usłyszał zarzuty

RZESZÓW. 26-letni mieszkaniec Rzeszowa, który wspólnie z kolegą, wybrał się na wycieczkę do Łańcuta kradzionym samochodem, dodatkowo będąc pod wpływem alkoholu, usłyszał trzy zarzuty. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Rzeszów

Podpisano umowę na budowę Rzeszowskiego Centrum Komunikacyjnego

RZESZÓW. Miasto podpisało umowę z firmą Budimex na realizację Rzeszowskiego Centrum Komunikacyjnego. Wartość inwestycji to blisko 74 mln zł.

Rzeszów

Na Stadionie Miejskim zaczynają montować nowe słupy oświetleniowe

RZESZÓW. Przebudowa Stadionu Miejskiego Stal na ostatniej prostej. Wykonawca rozpoczyna montaż nowego oświetlenia. Wszystkie prace mają zakończyć się do 25 lutego br.

Rzeszów

Z Wisłoka wyłowiono ciało zaginionej mieszkanki Rzeszowa

RZESZÓW. Poszukiwania zaginionej 63-letniej mieszkanki Rzeszowa trwały 6 tygodni. W poniedziałek jej ciało znaleziono w Wisłoku na terenie powiatu łańcuckiego. Rodzina potwierdziła tożsamość kobiety.

Rzeszów

Ruszyły konsultacje ws. zmiany granic Rzeszowa

RZESZÓW. W poniedziałek 8 lutego rozpoczęły się konsultacje z mieszkańcami Rzeszowa, dotyczące poszerzenia miasta. Konsultacje potrwają do końca lutego.

Rzeszów

Na razie nie zamkną ul. Siemieńskiego. Rozkład jazdy autobusów bez zmian

RZESZÓW. „W związku z obfitymi opadami śniegu zaplanowane na poniedziałek, na godz. 12:00, zamknięcie dla ruchu odcinka ul. Siemieńskiego w Rzeszowie zostało przesunięte.”

Rzeszów

Zaginął 25-letni Mariusz Michalik. Policja prosi o pomoc

RZESZÓW. Policjanci z wydziału kryminalnego rzeszowskiej komendy poszukują zaginionego Mariusza Michalika. 25-latek w styczniu wyszedł z mieszkania przy ul. Grabskiego i od tamtej pory nikt go nie widział. Nie nawiązał też z...

Rzeszów

Nowe inwestycje na lotnisku w Jasionce

RZESZÓW. Ponad 50 milionów złotych zostanie przeznaczone na inwestycje w porcie lotniczym Rzeszów – Jasionka.

Reklama