Rzeszów - Czwartek, 12.02.2026
Reklama

Jak Asseco Resovia Rzeszów zakończy rok?

Dodano: 20.12.2019 r.

fot. Asseco Resovia Rzeszów
fot. Asseco Resovia Rzeszów
RZESZÓW.  Piątkowy mecz Asseco Resovii Rzeszów z Cerrad Eneą Czarnymi Radom będzie ostatnim ligowym spotkaniem rzeszowian w tym roku.

Rzeszowianie, którzy bardzo źle zaczęli obecny sezon, w tabeli PlusLigi plasują się na 9. miejscu. „Oczko” wyżej są radomianie, którzy mają trzy punkty więcej i w tym momencie zamykają listę drużyn, które kwalifikowałyby się do fazy play-off. Wygrana 3:0  pozwoli Resovii wspiąć się o pozycję wyżej w tabeli.

Rzeszowianie co prawda rozegrali bardzo dobry mecz z Aluron Virtu CMC Zawiercie, ale wcześniej grali w kratkę. Radomianie z kolei przegrali z PGE Skrą Bełchatów u siebie, ale pokazali się z niezłej strony.

„Myślę, że ci co nas skreślili, jeszcze się zdziwią” – mówił po ostatnim spotkaniu atakujący Asseco Resovii Rzeszów Zbigniew Bartman.

Początek spotkania o godz. 17.30. Transmisja w Polsacie Sport. W trakcie meczu prowadzona będzie też zbiórka pieniędzy na rewitalizację grobowca byłego siatkarza Resovii, Wiesława Radomskiego.
Źródło: Asseco Resovia Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Sześć ognisk koronawirusa w Rzeszowie. Największe w szpitalu „na górce”

RZESZÓW. Sanepid przekazał aktualne dane dotyczące ognisk koronawirusa w stolicy województwa podkarpackiego.

Rzeszów

Wyróżnienie dla Rzeszowa za rozbudowę ul. Podkarpackiej

RZESZÓW. Rzeszów otrzymał wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Modernizacja Roku i Budowa XXI w. za rozbudowę ul. Podkarpackiej na odcinku od ul. 9 Dywizji Piechoty do granic miasta.”

Rzeszów

ZTM Rzeszów: Bilety jednorazowe już dostępne w aplikacji zbiletem.pl

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pasażerów wprowadził możliwość zakupu biletów jednorazowych przez aplikację zbiletem.pl.

Rzeszów

Dominika Kulaga z Rzeszowa Mistrzynią Polski w pływaniu

RZESZÓW. Dominika Kulaga, studentka psychologii Collegium Humanum w Rzeszowie, zdobyła złoty i brązowy medal podczas Akademickich Mistrzostw Polski w pływaniu.

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska rozpoczęła nowy rok akademicki

RZESZÓW. 9 października zainaugurowano 70 jubileuszowy rok akademicki na Politechnice Rzeszowskiej . Uroczystość odbyła się w warunkach zaostrzonego reżimu sanitarnego z zachowaniem wszelkich środków ostrożności.

Rzeszów

Znamy listę projektów do głosowania w ramach RBO na 2021 rok

RZESZÓW. 93 zadania znalazły się na liście projektów dopuszczonych do głosowania w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2021 r.

Rzeszów

3-miesięczny areszt dla nożownika z Nowego Miasta

RZESZÓW. Zarzut usiłowania rozboju usłyszał 24-latek, który grożąc nożem żądał pieniędzy od kilku przypadkowych osób na Nowy Mieście. Mężczyzna spędzi 3 miesiące w areszcie. Grozi mu za to kara pozbawienia wolności do...

Rzeszów

Sukces Kolegium Nauk Medycznych Uniwersytetu Rzeszowskiego

RZESZÓW. Kolegum Nauk Medycznych UR uzyskało certyfikat ośrodka referencyjnego ISPAD dla KNM UR.

Reklama