Rzeszów - Sobota, 21.02.2026
Reklama

Jarmark Bożonarodzeniowy w Plazie

Dodano: 14.12.2022 r.

fot. CH Plaza
fot. CH Plaza
RZESZÓW. Podobnie jak w poprzednich latach, tak i w tym roku centrum handlowe Plaza zaprasza mieszkańców Rzeszowa na Jarmark Bożonarodzeniowy. Wystawcy zaoferują produkty niezbędne podczas zbliżających się Świąt. Dodatkowo w niedziele handlowe będzie można wspomóc Dom dla matek z małoletnimi dziećmi i kobiet w ciąży w Górnie.
 
Świąteczne rękodzieło i przysmaki
 
Podczas tegorocznego Jarmarku będzie można kupić wszystko, co sprawi, że kolejne święta będą wyjątkowe. Na stoiskach znajdą się ręcznie wykonywane ozdoby i dekoracje świąteczne, choinki, stroiki, kartki świąteczne oraz szeroka gama świątecznych inspiracji. Tradycyjnie także pojawią się Bożonarodzeniowe potrawy i przysmaki oraz przyprawy, które nadadzą świętom wyjątkowego charakteru. Stoiska wystawców będą zlokalizowane na parterze w Atrium CH Plaza Rzeszów.
 
Reklama
Akcja charytatywna
 

W niedzielę handlową, 18 grudnia klienci Centrum będą mogli przyłączyć się do akcji pomocy dla Domu dla matek z małoletnimi dziećmi i kobiet w ciąży w Górnie. W tym dniu, na specjalnie przygotowanym stoisku będzie można skorzystać z darmowego pakowania świątecznych prezentów. W zamian wystarczy tylko przekazać upominek dla podopiecznych placówki z Górna.
 
Bożonarodzeniowy Jarmark w CH Plaza Rzeszów wystartuje 17 grudnia 2022 r. Potrwa aż do piątku 23 grudnia 2022 r. Stoiska wystawców można odwiedzać codziennie w godzinach od 10:00 – 20:00.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wzrasta liczba „niebieskich kart” w Rzeszowie. Ofiarami najczęściej padają kobiety

RZESZÓW. W 2018 roku mieliśmy 244 przypadków wszczęcia procedury.

Rzeszów

Radny interpeluje w sprawie poszerzenia ul. Herbowej, Senatorskiej, Miejskiej i Strzelców

RZESZÓW. Zdaniem radnego fatalny stan tych ulic wiąże się z wykonaniem kanalizacji deszczowej.

Rzeszów

Na dworcu PKS w Rzeszowie okradziono 16-latka. Sprawca pytał jakiemu klubowi kibicuje

RZESZÓW. Mężczyzna, w rejonie dworca PKS, zaczepił czekającego na autobus 16-latka. 

Rzeszów

W Ratuszu rozmawiano o nowej hali sportowej dla Zespołu Szkół nr 1

RZESZÓW. Zgodnie z zapisami w WPF-ie Ratusz planuje rozpocząć inwestycje w 2020 roku.

Rzeszów

7 kwietnia startuje 12. PKO Półmaraton Rzeszowski. To pierwsza z trzech imprez cyklu

RZESZÓW. Uczestnicy przebiegną m.in. ul. Hetmańską, Aleją J. Piłsudskiego i pokonają dwa mosty – Lwowski oraz Zamkowy.

Rzeszów

Skoczkowie wodni ze Stali Rzeszów przywieźli z Kijowa trzy złote medale

RZESZÓW. Zawodnicy sekcji skoków do wody ZKS Stal Rzeszów wrócili w niedzielę z rozgrywanych w dn. 18-23.03.2019 w Kijowie Otwartych Mistrzostwach Ukrainy.

Rzeszów

Prawie 10 tys. zł trafi do Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci

RZESZÓW. Na starcie biegu „Każdy serce otwiera, bo młodzież na Hospicjum zbiera” pojawiło się ponad 150 osób. 

Rzeszów

Nowość w kursach komunikacji miejskiej. Będzie linia do Łańcuta

RZESZÓW. Ratusz w porozumieniu z władzami miasta Łańcuta planuje od maja wprowadzić linię kursujacą pomiędzy miastami. Wstępnie mają to być dwa kursy dziennie.

Reklama