Rzeszów - Niedziela, 29.06.2025
Reklama

Jedna z nagród na gali Mobile Trends Awards powędrowała do rzeszowskiej firmy

Dodano:

fot. Facebook: Mobile Trends
fot. Facebook: Mobile Trends
RZESZÓW. Gra „Ski Jump Challenge” rzeszowskiej firmy Simplicity Games, zdobywa główną nagrodę w kategorii „Rozrywka” na gali Mobile Trends Awards. Firma zdobywa również nominację w tej samej kategorii za grę „Czółko”.

7 marca 2019 roku po raz ósmy wręczono nagrody Mobile Trends Awards za projekty, kampanie i rozwiązania mobilne, które w poprzednim roku zasłużyły na miano najlepszych.

Statuetki MTA odebrali zwycięzcy w 10 kategoriach, wybrani przez Kapitułę Konkursową obradach zorganizowanych na początku lutego. Zwycięzcą w kategorii Rozrywka zostało rzeszowskie studio Simplicity Games ze swoją grą: Ski Jump Challenge.

„Ski Jump Challenge” jest kolejną propozycją studia Simplicity Games. Wcielamy się w niej w skoczka narciarskiego. Stajemy do walki z naszymi znajomymi oraz innymi graczami z całego świata. Grę na smartfony z systemem Android oraz iOS pobrało w sumie ponad 2 miliony użytkowników.
Reklama
W rankingu najpopularniejszych gier Google, aż cztery aplikacje firmy Simplicity Games znajdują się w czołowej setce.  Można tam znaleźć gry: „Fortuna na Okrągło”, „Państwa Miasta” czy „Zgadnij co to?”.

Mobile Trends Awards odbyło się po raz ósmy 7 i 8 marca w Krakowie. Wydarzenie skierowane jest do ekspertów branży mobile. W tegorocznej konferencji uczestniczyło  ponad 300 osób i prawie 30 prelegentów występujących w sześciu blokach tematycznych.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Śmiertelne potrącenie pieszego w Głogowie Małopolskim

GŁOGÓW MŁP. 19-latek kierujący hondą civic śmiertelnie potrącił 48-letniego mężczyznę. Policjanci ustalają okoliczności wypadku.

Rzeszów

Psychologiczne rozważania o wczesnej dorosłości. Konferencja na Uniwersytecie Rzeszowskim

RZESZÓW. Konferencja odbędzie się w najbliższą sobotę, 15 października. Dochód z biletów przeznaczony zostanie na utworzenie grupy terapeutycznej młodzieży.

Rzeszów

Seniorka z Rzeszowa straciła kilkadziesiąt tysięcy złotych, chciała pomóc wnukowi

RZESZÓW. 77-letnia mieszkanka Rzeszowa padła ofiarą oszusta. Kobieta straciła oszczędności i biżuterię o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Rzeszów

Nie będzie strajku MPK. Jest porozumienie

RZESZÓW. Konrad Fijołek: Chciałbym przekazać dobrą wiadomość dla mieszkańców, że strajku nie będzie, udało się osiągnąć porozumienie.

Rzeszów

Nowa apteka całodobowa w Rzeszowie

RZESZÓW. Obecnie na terenie Rzeszowa w systemie całodobowym działają trzy apteki: na ul. Podchorążych 1, al. Rejtana 65 oraz nowa, na ul. Szopena 2.

Rzeszów

Tragedia na torach w Rzeszowie. Pociąg potrącił starszą kobietę

RZESZÓW. Wczoraj, na torach przy ul. Miłocińskiej w Rzeszowie, szynobus śmiertelnie potrącił starszą kobietę. Policjanci ustalają tożsamość zmarłej i okoliczności wypadku.

Rzeszów

Był poszukiwany czerwoną notą Interpolu. Wpadł na lotnisku w Jasionce

RZESZÓW. Zatrzymany mężczyzna trafił do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę dwóch lat pozbawienia wolności.

Rzeszów

Centrum TUTU uroczyście otwarte [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. W sobotę, 8 października w rzeszowskiej Plazie odbyło się uroczyste otwarcie Centrum Rozwoju Psychofizycznego TUTU. 

Reklama