Rzeszów - Poniedziałek, 23.03.2026
Reklama

Jedna ze świątecznych iluminacji ma szansę zostać w mieście na dłużej

Dodano: 07.02.2020 r.

RZESZÓW. Iluminacja świąteczna na rondzie pozostanie z mieszkańcami na dłużej. Miasto negocjuje z formą Multidekor jego wykup.

Napisz „Rzeszów”, który znajduje się na rondzie im. Jana Pawła II na os. 1000-lecia, może już na stałe zagościć w przestrzeni miejskiej.

„Trwają negocjację z wykonawcą, żeby zostawić ten napis” – informuje Agnieszka Siwak-Krzywonos z biura prasowego Urzędu Miasta Rzeszowa.

Atrakcja miałaby pozostać na stałe w aktualnej lokalizacji. Sprawa nie jest jeszcze pewna, gdyż aktualnie ratusz prowadzi negocjację z firmą Multidekor, która jest właścicielem napisu.

„Jak na razie wykonawca chce za dużej kwoty” – dodaje Agnieszka Siwak-Krzywonos. Jeżeli udałoby się wypracować kompromis, to z napisu znikną jedynie świąteczne symbole.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rzeszowskie inwestycje na liście konkursu finałowego. Zwycięzcę wybiorą internauci

RZESZÓW. W konkursie startuje 30 inwestycji, z czego trzy z Rzeszowa. 

Rzeszów

23 sierpnia będzie okazja do spotkania z zawodnikami Asseco Resovii Rzeszów

RZESZÓW. W najbliższy piątek siatkarze i trenerzy Asseco Resovii będą czekać na kibiców w Galerii Rzeszów.

Rzeszów

Wypadek na A4 w rejonie Sędziszowa Młp. Przewrócił się samochód przewożący drewno

RZESZÓW. Do zdarzenia doszło przed godzina 08.00, a utrudnienia trwały do godz. 9.30.

Rzeszów

Na Politechnice Rzeszowskiej trwa rekrutacja uzupełniająca

RZESZÓW. W Politechnice Rzeszowskiej trwa rekrutacja uzupełniająca na studia stacjonarne I stopnia oraz kierunki anglojęzyczne.

Rzeszów

Powraca temat możliwej zabudowy w okolicach ul. Daliowej i ul. Lawendowej na Zalesiu

RZESZÓW. Radni Platformy Obywatelskiej chcą zamiany terenu.

Rzeszów

I runda Totolotek Pucharu Polski. Resovia jedzie do Krakowa, Stal powalczy z Pogonią Szczecin

RZESZÓW. 20 sierpnia poznaliśmy wyniki losowania I rundy Totolotek Pucharu Polski. 

Reklama