Rzeszów - Poniedziałek, 15.09.2025
Reklama

Jej ciało odnaleziono w Pradze. Rzeszowska policja potrzebuje pomocy w identyfikacji

Dodano: 17.01.2020 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Ciało ofiary zabójstwa odnaleziono w stolicy Czech. Policja, na podstawie zrekonstruowanego wizerunku, stara się zidentyfikować kobietę.

Na wniosek Biura Interpolu w Pradze, Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie publikuje komunikat o ujawnieniu zwłok kobiety o nieustalonej tożsamości wraz ze zdjęciami rekonstrukcyjnymi twarzy.

Ciało kobiety - ofiary zabójstwa - ujawniono 6 grudnia 2012 roku w Pradze (Czechy). Do dnia dzisiejszego nie udało się ustalić jej tożsamości.

Wynik badania antropologicznego wskazuje, że kobieta mogła pochodzić z Ukrainy lub z terenu południowo-wschodniej Polski, dlatego też policja zwraca się do osób, które rozpoznają kobietę na podstawie zrekonstruowanego wizerunku lub maja informacje, które pozwolą na jej identyfikację, o kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego KWP w Rzeszowie tel. 17 858 23 25 lub z najbliższą jednostką Policji.
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Porażka Resovii w 17. kolejce PlusLigi

RZESZÓW. Sety: 20:25, 20:25, 13:25

Rzeszów

Ruszył przetarg na modernizację ul. Grunwaldzkiej

RZESZÓW. Miasto poszukuje wykonawcy, który zajmie się przebudową ul. Grunwaldzkiej.

Rzeszów

Akcja CBŚP na ul. Grottgera dotyczyła likwidacji sieci agencji towarzyskich

RZESZÓW, POLSKA. Zatrzymano osoby podejrzane o czerpanie korzyści z działalności sieci agencji towarzyskich.

Rzeszów

Grzegorz Gilewicz nie będzie już dyrektorem Elektrociepłowni w Rzeszowie

RZESZÓW. Grzegorza Gilewicza na stanowisku zastąpi Paweł Majewski.

Rzeszów

Wypadek na ul. Cieplińskiego. Kierowca potrącił pieszą na przejściu

RZESZÓW. Dzisiaj rano policjanci interweniowali na ul. Cieplińskiego gdzie doszło do zdarzenia drogowego.

Rzeszów

Ceny za odbiór śmieci wzrosną od 1 marca. Radni przyjęli uchwałę

RZESZÓW. Wyższe ceny za odbiór odpadów zaczną obowiązywać od 1 marca. 

Rzeszów

Siatkarze z Rzeszowa zdobywają trzy punkty w Olsztynie

RZESZÓW. MVP spotkania został Zbigniew Bartman.

Reklama