Rzeszów - Poniedziałek, 11.05.2026
Reklama

Już niebawem dni otwarte w Zarządzie Transportu Miejskiego

Dodano: 17.09.2019 r.

fot. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie
fot. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie
RZESZÓW. 20 września Zarząd Transportu Miejskiego organizuje dni otwarte. W programie m.in. rozmowa z pracownikami Centrum Zarządzania Transportem Publicznym oraz pogadanka o zasadach bezpiecznego poruszania się po drogach

Podczas akcji zaprezentowane zostaną zasady funkcjonowania Centrum Zarządzania Transportem Publicznym, Systemu Informacji Pasażerskiej, Systemu Elektronicznego Poboru Opłat oraz zasady działania Rzeszowskiej Karty Miejskiej i jej możliwości w zakresie Rzeszowskiego Inteligentnego Systemu Transportowego.

Dni otwarte w siedzibie Zarządu Transportu Miejskiego odbędą się z okazji Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu. Akcja odbędzie się w dniu 20 września 2019 r. w godzinach 8:00 – 15:00 w siedzibie Zarządu Transportu Miejskiego w Rzeszowie przy ul. Trembeckiego 3.
Reklama
Grupy zorganizowane proszone są o wcześniejszy kontakt pod nr tel. 17 748 1342 (od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-16:00) do dnia 18.09.2019 r.

Program dni otwartych:
 
  • rozmowa z pracownikami Centrum Zarządzania Transportem Publicznym
  • dowiesz się jak powstaje rozkład jazdy
  • poznasz funkcjonalności Rzeszowskiej Karty Miejskiej
  • będziesz mógł za darmo wyrobić Rzeszowską Kartę Miejską
  • zobaczysz z bliska nowoczesny autobus elektryczny oraz autobus zabytkowy
  • poznasz nowoczesne systemy elektroniczne znajdujące się w autobusach
  • sprawdzisz jak działa system informacji pasażerskiej
  • pogadanka o zasadach bezpiecznego poruszania się po drogach

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Nowy gmach Sądu Okręgowego ma powstać przy ul. Dołowej. Zamek na cele kultury

RZESZÓW. W ciągu trzech lat przy ul. Dołowej ma powstać nowy gmach Sądu Okręgowego. Obecna siedziba sądu, czyli Zamek Lubomirskich, zostanie przeznaczona na cele kultury.

Rzeszów

Rewitalizacja parku przy ul. Wieniawskiego na finiszu [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Prace przy odnowie parku na rzeszowskim osiedlu Zalesie dobiegają końca. - Inwestycja jest już praktycznie na finiszu, w marcu odbędzie się odbiór prac – informuje Artur Gernand z Kancelarii Prezydenta Rzeszowa.

Rzeszów

Ruszają spotkania Prezydenta Rzeszowa z mieszkańcami rzeszowskich osiedli

RZESZÓW. Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek rozpoczyna cykl spotkań obywatelskich pod hasłem „RzeszówToMY”. Pierwsze odbędzie się z mieszkańcami osiedli: Miłocin, Miłocin Św. Huberta i Pogwizdów Nowy. 

Rzeszów

Trwa rozbudowa skrzyżowania ulic Lwowskiej i Mieszka I w Rzeszowie [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Inwestycja o wartości ponad 5,5 mln zł ma być gotowa w sierpniu br. Zobaczcie zdjęcia z budowy.

Rzeszów

Nocne poszukiwania 34-latka z powiatu rzeszowskiego zakończone sukcesem

RZESZÓW. 30 policjantów oraz pies służbowy brało udział w całonocnych poszukiwaniach 34-letniego mieszkańca powiatu rzeszowskiego. Mężczyzna w sobotę wieczorem zgubił się w lesie i nie potrafił odnaleźć drogi do domu. 

Rzeszów

Dziecięcy Uniwersytet Techniczny. Rusza rekrutacja na semestr letni w Rzeszowie

RZESZÓW. Nabór potrwa do 27 lutego. Wszystkie zajęcia odbywają się stacjonarnie i są bezpłatne.

Rzeszów

Pieniądze na pomoc żywnościową dla najuboższych mieszkańców Rzeszowa

RZESZÓW. Miasto podpisało jubileuszową, dwudziestą już umowę z Podkarpackim Bankiem Żywności. Na pomoc żywnościową dla potrzebujących mieszkańców Rzeszowa przekazane zostało 50 tys. zł.  

Rzeszów

W weekend w Rzeszowie halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20 w lekkiej atletyce

RZESZÓW. Blisko 1000 zawodników wystartuje w halowych Mistrzostwach Polski U18 i U20 w lekkiej atletyce. Trzydniowe zawody rozpoczną się w piątek w Uniwersyteckim Centrum Lekkoatletycznym przy ul. Cichej.

Reklama