Rzeszów - Środa, 27.08.2025
Reklama

Kanadyjczyk zamyka skład Asseco Resovii Rzeszów

Dodano:

fot. Asseco Resovia Rzeszów
fot. Asseco Resovia Rzeszów
RZESZÓW. Nicolas Hoag został nowym przyjmującym Asseco Resovii Rzeszów. Kanadyjczyk związał się z klubem rocznym kontraktem.

Nicholas Hoag urodził się w kanadyjskim Sherbrooke. Od dziecka związany był z siatkówką, jego brat Christopher również jest siatkarzem, a ojciec Glenn Hoag jest selekcjonerem reprezentacji Kanady. Nicholas swoją przygodę z siatkówką rozpoczynał na kanadyjskich parkietach.

W 2013 roku przeniósł się do francuskiego Tours VB, z którym dwukrotnie po mistrzostwo Francji (2014, 2015), Puchar Francji (2014, 2015) i Superpuchar Francji (2014), kolejny rok spędził w Paris Volley, skąd przeniósł się do ligi włoskiej. W Serie A występował w Trentino Volley, a  także w Sir Safety Perugia, z którą wywalczył wicemistrzostwo Włoch (2019), a także Puchar Włoch (2019).

Nicholas Hoag jest wielokrotnym reprezentantem Kanady, w barwach której wywalczył m.in. mistrzostwo Ameryki Północnej, Środkowej i Karaibów (2015), a także brązowy medal Ligi Światowej (2017).

Nicholas Hoag zamyka skład rzeszowskiej drużyny. Zawodnik z Asseco Resovią związał się rocznym kontraktem. O miejsce w składzie rywalizował będzie z Rafałem Buszkiem, Nicolasem Marechalem i Tomasem Rousseaux.
Źródło: Asseco Resovia Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Dwie firmy powiększyły swoje tereny na obszarze "Dworzyska"

Kolejne inwestycje w Parku Naukowo-Technologicznym „Rzeszów-Dworzysko”. 

Rzeszów

Na WSIiZ zajęcia odbywają się online

RZESZÓW. Wykładowcy przeprowadzają je z sal uczelni bądź z własnych domów.

Rzeszów

ZTM: Ważne informacje dla pasażerów komunikacji miejskiej

RZESZÓW. ZTM poinformował o kolejnych zmianach w rozkładzie jazdy, przedłużeniu ważności legitymacji studenckich oraz możliwości zawieszenia biletu okresowego.

Rzeszów

Prezydent Rzeszowa podpisał "Pakt dla przedsiębiorców"

RZESZÓW. Przedsiębiorcy, którzy wynajmują pod działalność lokale komunalne i utracili dochody w związku z epidemią koronawirusa, mogą liczyć na wsparcie miasta.

Rzeszów

G2A i inne podkarpackie firmy pomogą szpitalowi w Łańcucie w walce z koronawirusem

G2A przekaże szpitalowi w Łańcucie sprzęt do walki z koronawirusem. Inicjatywę wsparły również inne firmy z Podkarpacia.

Rzeszów

Uwaga pasażerowie! Kolejna zmiana rozkładów jazdy

RZESZÓW. Wszystkie kursy autobusów miejskich będą jeździć zgodnie z sobotnim rozkładem jazdy. Zmiany wejdą w życie od 23 marca.

Rzeszów

Miasto rozpoczyna remont chodników

RZESZÓW. Ruszył przetarg na wykonanie robót budowlanych, polegających na bieżącym utrzymaniu chodników na terenie miasta.

Rzeszów

Na rzeszowskim zalewie powstaje specjalna barka lęgowa dla ptaków

RZESZÓW. W lutym zakończył się pierwszy etap odmulania rzeszowskiego zalewu. Teraz wykonawca rozpoczął działania mające na celu wsparcie ptactwa.

Reklama