Rzeszów - Niedziela, 28.06.2026
Reklama

Karambol na S19 w Jasionce. 5 osób trafiło do szpitala

Dodano: 25.06.2026 r. / Redakcja

Zderzenie sześciu pojazdów na S19 w Jasionce - 24.06.2026 / fot. KMP w Rzeszowie
Zderzenie sześciu pojazdów na S19 w Jasionce - 24.06.2026 / fot. KMP w Rzeszowie

JASIONKA. Sześć pojazdów zderzyło się wczoraj na drodze ekspresowej S19 w Jasionce. W wypadku rannych zostało pięć osób. Utrudnienia w ruchu trwały od późnych godzin nocnych.

Informacja o wypadku dotarła do miejskiego dyżurnego około godz. 16:00. Na miejsce zdarzenia skierowano policyjne patrole oraz ekipę wypadkową ruchu drogowego komendy miejskiej, które ustaliły wstępne przyczyny zdarzenia.

Z ustaleń wynika, że 51-letni kierowca dostawczego Mercedesa, jadąc prawym pasem ruchu S19 w kierunku Rzeszowa, najprawdopodobniej nie zachował odpowiedniej odległości od jadącego przed nim Chevroleta i najechał na jego tył. Następnie Chevrolet uderzył w Forda, a ten w ciężarowego Dafa. Daf z kolei zderzył się ze Skodą, która uderzyła jeszcze w Renault.

W karambolu rannych zostało pięć osób - czworo pasażerów Chevroleta i kierowca Forda.

Wszyscy kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Służby pracowały na miejscu zdarzenia do późnych godzin nocnych. Utrudnienia w ruchu zakończyły się około godz. 23:00.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rekordowy finał WOŚP w Rzeszowie. Jeden wolontariusz zebrał 10 tys. zł

RZESZÓW. Wyjątkowo hojni byli w tym roku Rzeszowianie podczas 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do kartonowych puszek wrzucili ponad 357 tys. zł. A to jeszcze nie jest ostateczna kwota. Do tego...

Rzeszów

Więcej pieniędzy w budżecie Rzeszowa na sport dzieci i młodzieży

RZESZÓW. O milion zł, na wniosek prezydenta Rzeszowa Konrada Fijołka, zwiększono w budżecie miasta kwotę pieniędzy na organizację zajęć sportowych dla dzieci i młodzieży.

Rzeszów

KMP w Rzeszowie: "Tegoroczny finał WOŚP przebiegł spokojnie"

RZESZÓW. 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przeszedł do historii. Rzeszowscy policjanci dbali o bezpieczeństwo wolontariuszy oraz o porządek publiczny. Tegoroczny finał WOŚP w Rzeszowie przebiegł spokojnie. Funkcjonariusze nie odnotowali żadnych incydentów...

Rzeszów

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Rzeszowie [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Rzeszowski Rynek zapełnił się dziś tysiącami czerwonych serduszek. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tegorocznego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Rzeszów

WOŚP 2024. Ponad 200 wolontariuszy wyjdzie na ulice Rzeszowa

RZESZÓW. Ponad dwustu wolontariuszy z trzech rzeszowskich sztabów będzie kwestować na ulicach Rzeszowa (i nie tylko) już w najbliższą niedzielę, podczas 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Rzeszów

Zaatakował przechodnia w centrum Rzeszowa i złamał mu nogę. Został zatrzymany i usłyszał zarzut

RZESZÓW. Kara do 5 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie, który zaatakował przypadkowego przechodnia w centrum Rzeszowa. Pokrzywdzony, na skutek kopnięcia, doznał poważnego złamania nogi. 45-letni napastnik został zatrzymany i usłyszał zarzut.

Rzeszów

32. Finał WOŚP w Rzeszowie [PROGRAM]

RZESZÓW. Tegoroczny Finał WOŚP w Rzeszowie rozpocznie barwny korowód wolontariuszy, który wyruszy na rzeszowski Rynek spod okrągłej kładki na ul. Piłsudskiego, która od lutego 2023 roku nosi nazwę „Kładka im. Wielkiej Orkiestry...

Rzeszów

Miasto szuka chętnych do organizacji Dnia Osób z Niepełnosprawnościami w Rzeszowie

RZESZÓW. Korowody, koncert na Rynku, gry, zabawy i nie tylko - tak ma wyglądać tegoroczny „Dzień Osób z Niepełnosprawnościami” w Rzeszowie. Miasto szuka stowarzyszeń, które chciałyby zorganizować takie wydarzenie. Na wszystko zapisane...

Reklama