Rzeszów - Czwartek, 22.05.2025
Reklama

Kiermasz "Niezła Sztuka" i zbiórka elektrośmieci - Eko Weekend w rzeszowskiej Plazie

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. W najbliższą sobotę Centrum Handlowe Plaza organizuje dwa wydarzenia pod hasłem „Eko Weekend”. Będą to: zbiórka elektrośmieci oraz giełda pyt winylowych i CD, rękodzieła artystycznego, biżuterii, mody i obrazów lokalnych artystów.

Jesienna edycja kiermaszu „Niezła Sztuka” odbędzie się w zupełnie nowej odsłonie. Będzie to miks wszystkiego, co najlepsze z dotychczasowych spotkań płytowych i targów sztuki. Na stoiskach w atrium rzeszowskiej Plazy znaleźć będzie można tysiące winyli, płyt CD, książek itp. Będzie także rękodzieło artystyczne; od przedmiotów codziennego użytku po wyjątkowe ręcznie robione ozdoby i ubrania. Odzież ręcznie malowana, ubrania i przedmioty z haftem, wyroby szydełkowane i dodatki skórzane. Odwiedzając stoiska wystawców, będzie można kupić ręcznie robione i zdobione świece, figurki z bazy mydlanej, stroiki, mydła oraz ceramikę. Dostępna będzie także ręcznie robiona biżuteria i metaloplastyka, naturalne kosmetyki, obrazy, tace, stoliki kawowe i tablice florenckie. W kiermaszu wezmą również udział lokalni artyści ze swoimi wyjątkowymi pracami.
Reklama
Sobotniemu kiermaszowi towarzyszyć będzie zbiórka elektrośmieci. W specjalnym stoisku w atrium na parterze Centrum będzie można oddać różnego rodzaju zużyty sprzęt elektroniczny m.in. drukarki, smartfony, tablety, sprzęt AGD/RTV, komputery oraz drobny sprzęt IT (myszki, klawiatury). Każdy, kto wesprze akcję, pozbywając się niepotrzebnego i zalegającego sprzętu, w zamian otrzyma specjalną ekotorbę od CH Plaza Rzeszów.

Zarówno kiermasz „Niezła Sztuka” jak i zbiórka elektrośmieci odbędą się w najbliższą sobotę 7 października 2023 r. Stoiska wystawców będzie można odwiedzać od godziny 10:00 do 20:00. Zużyty sprzęt elektroniczny będzie można oddać w godzinach od 10:00 do 15:00.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Śmiertelne potrącenie 47-latka. Sprawą zajmują się rzeszowscy policjanci

RZESZÓW. Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego potrącenia 47-letniego mężczyzny przez kierującego bmw. 

Rzeszów

18 grudnia wystartuje w Rzeszowie wypożyczalnia samochodów elektrycznych

RZESZÓW. Znamy oficjalną datę rozpoczęcia funkcjonowania wypożyczalni samochodów elektrycznych w usłudze typu car-sharing w stolicy innowacji.

Rzeszów

Ryk silników i zapach metanolu powróci na Hetmańską 69

RZESZÓW.  Żużel w Rzeszowie powoli wstaje z kolan. 

Rzeszów

Asseco Resovia Rzeszów zagra zaległe spotkanie w Sosnowcu

RZESZÓW. W czwartek o godz. 20.30 siatkarze Asseco Resovii Rzeszów zagrają w Sosnowcu mecz z MKS-em Będzin. 

Rzeszów

Warsztaty świąteczne dla dzieci. W planach m.in. nauka tworzenia ozdabianych pierniczków

RZESZÓW. Świąteczne „Dzieciakowo” w CH Plaza Rzeszów odbędzie się w  15 grudnia b r. Warsztaty potrwają od godziny 15:00 do 18:00.

Rzeszów

Na dofinansowanie z programu "Maluch+" mogą liczyć również placówki niepubliczne

RZESZÓW, POLSKA. Na realizacje programu w 2020 roku w Polsce przeznaczono kwotę 400 mln zł.

Rzeszów

15 grudnia zmiana rozkładu jazdy dla przewozów regionalnych na Podkarpaciu

RZESZÓW. Z siatki połączeń na Podkarpaciu zniknie 8 połączeń.

Rzeszów

104 osoby ze stypendium od marszałka województwa podkarpackiego

RZESZÓW. Najpopularniejszym kierunkiem studiów był kierunek lekarski (37 os.) oraz lotnictwo i kosmonautyka (23 os.)

Reklama