Rzeszów - Poniedziałek, 09.06.2025
Reklama

Kiermasz "Niezła Sztuka" w Plazie

Dodano:

fot. Freepik.com
fot. Freepik.com
RZESZÓW. Winyle, płyty CD, książki, rękodzieło – to wszystko czekać będzie na odwiedzających kiermasz „Niezła Sztuka”, który odbędzie się już w najbliższą sobotę 4 marca 2023 r. w Centrum Handlowym Plaza Rzeszów.

Kiermasz organizowany przez sklep „Niezła Sztuka” to cykliczne przedsięwzięcie cieszące się dużym zainteresowaniem odwiedzających. Tym razem wydarzenie odbędzie się w zupełnie nowej odsłonie. Kiermasz zostanie wzbogacony o ofertę rękodzieła artystycznego. Wśród wystawców bogatą ofertę swoich produktów zaprezentują przedstawiciele Domu Pomocy Społecznej przy ul. Sucharskiego w Rzeszowie.

- Na stoiskach będzie można znaleźć rozmaitości; od przedmiotów codziennego użytku po wyjątkowe ręcznie robione ozdoby i ubrania. Odzież ręcznie malowana, ubrania i przedmioty z haftem, wyroby szydełkowane i dodatki skórzane. Odwiedzając stoiska wystawców, będzie można kupić ręcznie robione i zdobione świece, figurki z bazy mydlanej, stroiki, mydła oraz ceramikę. Dostępna będzie także ręcznie robiona biżuteria i metaloplastyka, naturalne kosmetyki, obrazy, tace, stoliki kawowe i tablice florenckie – wylicza Katarzyna Szewerniak – Pawlak, manager ds. marketingu Centrum Handlowego Plaza Rzeszów.
Reklama
Wśród potwierdzonych wystawców są m.in. marka artystyczna KOIKO, Olove - świece sojowe, Shironi Haft czy Myd'Love.
 
Główną część kiermaszu będzie stanowić szeroki wybór płyt winylowych i CD w atrakcyjnych cenach. Będzie także można kupić książki – nowe i używane – zarówno w języku polskim jak i angielskim. 

Kiermasz „Niezła Sztuka” w CH Plaza Rzeszów odbędzie się w najbliższą sobotę 4 marca 2023 r. Stoiska wystawców zlokalizowane w atrium Centrum będzie można odwiedzać od godziny 10:00 do 18:00.
 
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rusza budowa II linii technologicznej ITPOE w Rzeszowie

RZESZÓW. Wmurowano kamień węgielny pod budowę II linii technologicznej Instalacji Termicznego Przetwarzania z Odzyskiem Energii w Rzeszowie.  Inwestycja PGE Energia Ciepła z Grupy PGE ma być gotowa w IV kwartale 2024 roku.

Rzeszów

W Jasionce wylądował pierwszy samolot z Rijeki. Wakacyjna siatka połączeń już kompletna

RZESZÓW. W nocy z wtorku na środę lotnisko w Jasionce uruchomiło ostatni nowy letni kierunek. Samolot z chorwackiej Rijeki powitał salut wodny od Lotniskowej Służby Ratowniczo-Gaśniczej.

Rzeszów

Ogródek Jordanowski w centrum Rzeszowa zostanie odnowiony. Wybrano wykonawcę

RZESZÓW. Umowa z wykonawca ma być podpisana w tym miesiącu. Prace mają zakończyć się jeszcze w tym roku.

Rzeszów

Ruszył nabór projektów do Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego 2023

RZESZÓW. Od czwartku (7.07) mieszkańcy Rzeszowa mogą zgłaszać swoje pomysły do Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2023 r. Nabór potrwa do 22 lipca 2022 r.

Rzeszów

Kolejne elementy terenów rekreacyjnych na os. Krakowska Południe. Powstanie m.in. ścianka wspinaczkowa

RZESZÓW. Ścianka wspinaczkowa o wysokości do trzech metrów, place zabaw – takie elementy złożą się na ostatni etap tworzenia terenów rekreacyjnych na osiedlu Krakowska Południe w Rzeszowie. 

Rzeszów

Więcej miejsc wypoczynkowych dla pieszych w centrum Rzeszowa

RZESZÓW. Kolejne parklety – czyli miejsca służące odpoczynkowi złożone z ławek oraz zieleni pojawią się w centrum Rzeszowa.

Rzeszów

Startuje Rzeszowski Budżet Obywatelski na 2023 rok

RZESZÓW. W czwartek 7 lipca rozpoczyna się nabór projektów zadań do Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2023 rok. 

Rzeszów

W Plazie uruchomiono centrum TUTU dla ukraińskich i polskich dzieci

RZESZÓW. Podkarpackie Stowarzyszenie dla Aktywnych Rodzin zostało nowym najemcą w CH Plaza Rzeszów. PSAR na powierzchni ponad 300 mkw. prowadzi Centrum TUTU.

Reklama