Rzeszów - Niedziela, 18.05.2025
Reklama

Kierowca jadąc przez Boguchwałę zasłabł za kierownicą

Dodano:

fot. RESinet.pl
fot. RESinet.pl
BOGUCHWAŁA. Kierowca zjechał na przeciwny pas ruchu, po czym uderzył w drzewo. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Prawdopodobnie zasłabł za kierownicą.

Do zdarzenia doszło dzisiaj, kilka minut przed godziną 06.00. Jeszcze przed godziną 08.00 ruchem kierowali policjanci.

„Kierujący peugeotem prawdopodobnie zasłabł, zjechał na przeciwny pas ruchu, a następnie uderzył w drzewo” – informuje Ewelina Wrona z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji.

Jak na razie policja nie dysponuje danymi personalnymi kierowcy. Wiadomo jednak, że mężczyzna po uderzeniu został przewieziony do szpitala.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ustalono tożsamość mężczyzny wyłowionego z Wisłoka

RZESZÓW. Policjanci ustalili tożsamość mężczyzny, którego ciało wyciągnięto z zalewu nad Wisłokiem.

Rzeszów

Przebudowa dworca PKP. Prace są mocno zaawansowane [FOTO]

RZESZÓW. PKP PLK planuje w styczniu 2020 roku oddać do eksploatacji tor 1 i 3 wraz z pozostałą częścią peronu nr 1 i nr 2.

Rzeszów

Budynek Uniwersytetu Rzeszowskiego przy ul. Rejtana zmieni całkowicie swoje oblicze

RZESZÓW. Szacowany koszt inwestycji wyniesie około 16 mln zł.

Rzeszów

Kolarstwo powróci do Rzeszowa. Odbędzie się Orlen Wyścig Narodowy 2020

RZESZÓW. Zawody odbędą się 29-30 sierpnia i będą finałową imprezą cyklu UCI Nations Cup U23.

Rzeszów

Asseco Resovia Rzeszów z pierwszym zwycięstwem w sezonie

RZESZÓW. MVP spotkania został Nicholas Hoag.

Rzeszów

Bezpłatna mammografia w Rzeszowie. Za wykonane badanie będą atrakcyjne nagrody

RZESZÓW. Bezpłatne badania mammograficzne rozpoczęły się w październiku i potrwają przez najbliższy rok. 

Rzeszów

7. PKO Bieg Niepodległości już w najbliższy poniedziałek. Będą utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. Trasa została wytyczona ulicami miasta. Część z nich zostanie zamknięta, co może spowodować czasowe utrudnienia w ruchu.

Rzeszów

Wiemy, ile zebrano podczas tegorocznej kwesty. Środki trafią m.in. do schroniska kobiet w Racławówce

RZESZÓW. W kweście organizowanej przez Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta w Rzeszowie udało się zebrać ponad 160 tys. zł.

Reklama