Rzeszów - Piątek, 19.12.2025
Reklama

Kolejne zmiany lokalizacji przystanków w Rzeszowie

Dodano: 07.03.2019 r.

fot. RESinet.pl
fot. RESinet.pl
RZESZÓW. Na terenie miasta trwają prace związane z przebudową zatok autobusowych. W związku z inwestycją, na niektórych ulicach zmienią się czasowo ich lokalizację.

Kilka dni temu informowaliśmy o zmianie lokalizacji przystanku na ul. Marszałkowskiej. Od 5 marca przystanek Marszałkowska szkoła 02 został przeniesiemy pomiędzy sygnalizację świetlne(tam gdzie obecnie jest parking dla samochodów osobowych) przy bloku Marszałkowska 14.

Od 6 marca przystanek Hetmańska stadion 07 zostanie tymczasowo zlokalizowany za przebudowaną zatoką przystankową.

Natomiast od 11 marca wprowadzone zostaną zmiany na jednym z przystanków przy ul. Dąbrowskiego. Chodzi o przystanek Dąbrowskiego park 02, który zostanie na czas przebudowy przeniesiony przed przebudowywaną zatokę przystankową.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Jechał pod prąd ulicą Lwowską. Miał ponad 2 promile

RZESZÓW. 38-latkowi z powiatu rzeszowskiego grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz utrata prawa jazdy.

Rzeszów

Na osiedlu Zawiszy Czarnego powstanie mini park dla seniorów

RZESZÓW. W parku znajdzie się m.in. siłownia plenerowa.

Rzeszów

Ponad 1 mln zł na działania organizacji pozarządowych w Rzeszowie

RZESZÓW. Podpisano umowy na realizację 60 projektów. 

Rzeszów

W WSPiA powstaje Centrum Wsparcia Obywateli Ukrainy

RZESZÓW. W ramach powstającego Centrum, uchodźcy z ogarniętej wojną Ukrainy będą mogli skorzystać, m.in. z pomocy prawnej, urzędowej czy ze wsparcia humanitarnego oraz personalnego.

Rzeszów

Na Zalesiu powstanie nowa ścieżka rowerowa. Połączy al. Sikorskiego z ul. Ćwiklińskiej

RZESZÓW. Miasto ogłosiło przetarg na opracowanie dokumentacji projektowej dla budowy ścieżki rowerowej wzdłuż ulicy Robotniczej na osiedlu Zalesie. Trasa połączy al. Sikorskiego z ul. Ćwiklińskiej.

Rzeszów

W Rzeszowie powstanie pomnik upamiętniający Józefa Szajnę

RZESZÓW. Przy ul. Krakowskiej w Rzeszowie stanie pomnik upamiętniający prof. Józefa Szajnę - wybitnego rzeszowskiego artysty, reżysera, scenografa oraz autora scenariuszy.

Rzeszów

Program wsparcia niepełnosprawnych dzieci. W Rzeszowie rusza nabór wniosków

RZESZÓW. Miasto przystąpiło do realizacji programu Ministra Rodziny i Polityki Społecznej „Opieka wytchnieniowa w formie pobytu dziennego” – edycja 2022.

Rzeszów

Wenecja i Burgas - nowe wakacyjne kierunki z lotniska w Jasionce

RZESZÓW/JASIONKA. Do 13 państw polecimy w tym sezonie letnim z podrzeszowskiego lotniska. Nowością będą wakacyjne połączenia LOT do Wenecji i Wizz Air do Burgas.

Reklama