Rzeszów - Czwartek, 05.06.2025
Reklama

Kolejne zmiany lokalizacji przystanków w Rzeszowie

Dodano:

fot. RESinet.pl
fot. RESinet.pl
RZESZÓW. Na terenie miasta trwają prace związane z przebudową zatok autobusowych. W związku z inwestycją, na niektórych ulicach zmienią się czasowo ich lokalizację.

Kilka dni temu informowaliśmy o zmianie lokalizacji przystanku na ul. Marszałkowskiej. Od 5 marca przystanek Marszałkowska szkoła 02 został przeniesiemy pomiędzy sygnalizację świetlne(tam gdzie obecnie jest parking dla samochodów osobowych) przy bloku Marszałkowska 14.

Od 6 marca przystanek Hetmańska stadion 07 zostanie tymczasowo zlokalizowany za przebudowaną zatoką przystankową.

Natomiast od 11 marca wprowadzone zostaną zmiany na jednym z przystanków przy ul. Dąbrowskiego. Chodzi o przystanek Dąbrowskiego park 02, który zostanie na czas przebudowy przeniesiony przed przebudowywaną zatokę przystankową.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ulica Lubelska będzie rozbudowana. Ruszył przetarg

RZESZÓW. Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie ogłosił przetarg na budowę 5-kilometrowego odcinka drogi wojewódzkiej 878.

Rzeszów

Świąteczne miasteczko już w grudniu na rzeszowskim rynku

RZESZÓW. ​Trwają przygotowania do otwarcia świątecznego miasteczka, które stanie na rzeszowskim rynku już 4 grudnia. Poszukiwani są wystawcy.

Rzeszów

Ruszyła budowa przystanku kolejowego Rzeszów Dworzysko

RZESZÓW. Rozpoczęto prace przy budowie przystanku Rzeszów Dworzysko na trasie Rzeszów – Dębica. PKP przygotuje też 14 nowych przystanków dla Podmiejskiej Kolei Aglomeracyjnej.

Rzeszów

Miejskie bieganie w Święto Niepodległości

RZESZÓW. Już po raz dziewiąty rzeszowianie pobiegną w Narodowe Święto Niepodległości. Odbędzie się też akcja charytatywna „Biegnę dla”.

Rzeszów

W Rzeszowie trwa likwidacja piecyków gazowych

RZESZÓW. Niemal 9 tysięcy piecyków gazowych zlikwidowali już mieszkańcy Rzeszowa. Jest plan kolejnych wymian.

Rzeszów

Rzeszów czwarty w rankingu miast "dobrych do życia"

RZESZÓW. Rzeszów znalazł się na 4. miejscu w rankingu "Gmina dobra do życia 2021", przygotowanym przez Polską Agencję Prasową,

Rzeszów

Uniwersyteckie Centrum Lekkoatletyczne otwarte

RZESZÓW. 4 listopada odbyło się uroczyste otwarcie Uniwersyteckiego Centrum Lekkoatletycznego. To inwestycja za niemal 52 mln.

Rzeszów

W weekend utrudnienia przy wymianie dowodów osobistych

RZESZÓW. W najbliższą sobotę i niedzielę utrudnienia w uzyskaniu lub wymianie dowodu osobistego. Będą nowe dowody z cechą biometryczną.

Reklama