Rzeszów - Poniedziałek, 08.09.2025
Reklama

Kolejny przetarg na budowę sygnalizacji na skrzyżowaniu ulicy Wieniawskiego, Kiepury i Siemaszkowej

Dodano: 19.08.2019 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Miasto po raz drugi ogłasza przetarg na zaprojektowanie oraz wykonanie akomodacyjnej sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ul. Wieniawskiego, ul. Kiepury i ul. Siemaszkowej.

Rozpoczęło się postępowanie przetargowe mające wyłonić wykonawcę, który zajmie się m.in. opracowaniem i zatwierdzeniem dokumentacji budowlano-wykonawczej sygnalizacji świetlnej oraz zainstalowaniem i uruchomieniem sygnalizacji świetlnej zgodnie z zatwierdzonym projektem wykonawczym.

Nowa sygnalizacja znajdzie się na skrzyżowaniu ul. Wieniawskiego, ul. Kiepury oraz ul. Siemaszkowej i zacznie funkcjonować dopiero w przyszłym roku, gdyż przyszły wykonawca, po podpisaniu umowy z Ratuszem, będzie miał siedem miesięcy na realizacje inwestycji. Cały projekt został dofinansowany ze środków unijnych.

Wystąpi zapewne drobne opóźnienie terminu wykonania, zważywszy na fakt, że pierwszy przetarg został unieważnione, gdyż żaden wykonawca nie wyraził chęci realizacji inwestycji. Tym razem miasto na oferty czeka do 20 września br.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rusza rozbudowa DW 878 na trasie Tyczyn-Dylągówka. Będą spore utrudnienia

Pod koniec maja rozpoczną się prace przygotowawcze związane z rozbudową drogi wojewódzkiej nr 878 na trasie od Tyczyna do Dylągówki. Kierowcy muszą liczyć się z dużymi utrudnieniami.

Rzeszów

Uwaga! Ważna informacja dla pasażerów komunikacji miejskiej w Rzeszowie

RZESZÓW. W związku z koniecznością aktualizacji systemów informatycznych Zarządu Transportu Miejskiego w Rzeszowie, w najbliższy piątek i w sobotę pasażerowie muszą liczyć się z pewnymi utrudnieniami.

Rzeszów

Prezydent Rzeszowa spotka się z mieszkańcami dwóch osiedli

RZESZÓW. Prezydent Konrad Fijołek kontynuuje spotkania z mieszkańcami w ramach cyklu "Rzeszów To My". Najbliższe odbędzie się 29 maja 2025 r.

Rzeszów

Nowe wydarzenie w Rzeszowie. Energy Fitness Fest już w ten weekend

RZESZÓW. Maraton fitness z gwiazdami, wokrshopy, targi branżowe i panel dietetyczny złożą się na organizowany po raz pierwszy w Rzeszowie Energy Fitness Fest.

Rzeszów

Lokalne produkty w Parku Papieskim. Podkarpacki Bazarek już w tę sobotę

RZESZÓW. Smaczne sery, regionalne chleby i wędliny, miody, świeże owoce i warzywa, pyszne ciasta, ekologiczne przetwory - to wszystko będzie można kupić na Podkarpackim Bazarku w Rzeszowie.

Rzeszów

Zmiana w harmonogramie pokazów specjalnych fontanny multimedialnej

RZESZÓW. W związku z imprezą sportową organizowaną na placu przy al. Lubomirskich, najbliższy pokaż specjalny fontanny multimedialnej został przeniesiony na inny termin.

Rzeszów

Po raz pierwszy w Rzeszowie - Zlot Autobusów Zabytkowych. Wielka parada pojazdów, linie specjalne i wiele więcej

RZESZÓW. Kilkadziesiąt zabytkowych autobusów, wystawa aut klasycznych, wielka parada pojazdów ulicami Rzeszowa, koncerty, pokazy, animacje dla dzieci i impreza w Technobusie – tak w skrócie będzie wyglądał I Zlot Autobusów Zabytkowych w...

Rzeszów

Rusza budowa ostatniego odcinka DW 869 pomiędzy autostradą A4, a DK9 i S19

W Głogowie Małopolskim odbyła się inauguracja ostatniego etapu budowy drogi wojewódzkiej nr 869, łączącej autostradę A4 z drogą krajową nr 9 oraz drogą ekspresową S19. Nową drogą pojedziemy w połowie 2027 roku.

Reklama