Rzeszów - Poniedziałek, 22.12.2025
Reklama

Kolizja na ul. Budziwojskiej. Sprawca był pijany

Dodano: 14.05.2020 r.

fot. Archiwum KWP
fot. Archiwum KWP
RZESZÓW. 41-letni mężczyzna uderzył toyotą w bok innego auta, potem wjechał w ogrodzenie. Miał 2,5 promila alkoholu.
 
Do zdarzenia doszło w środę, 13 maja około godz. 13:00, nas skrzyżowaniu ulic Budziwojskiej i Młyńskiej w Rzeszowie. Wg ustaleń Policji, kierowca toyoty jadąc ul. Budziwojską w kierunku ulicy Jana Pawła II, uderzył w bok jadącego w przeciwnym kierunku volkswagena. Po kolizji nie zatrzymał się, a chwilę później zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie jednej z posesji.
 
Kierowcę toyoty zatrzymali pasażerowie volkswagena i wezwali Policję. Okazało się, że 41-latek jest pijany, miał 2,6 promila. Mężczyzna trafił do izby wytrzeźwień, a jego samochód zabezpieczyli policjanci. Kierowca volkswagena był w chwili zdarzenia trzeźwy.
 
41-latkowi grozi odpowiedzialność za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie kolizji.


 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wiosną rozpocznie się budowa ul. Parkowej na os. Miłocin

RZESZÓW. Ulica Parkowa na osiedlu Miłocin będzie przebudowana. Pierwszy etap prac obejmie odcinek o długości prawie 800 metrów. Wkrótce miasto ogłosi przetarg na wybór wykonawcy inwestycji.

Rzeszów

Zmiana godzin otwarcia punktu dla uchodźców z Ukrainy przy ul. Langiewicza 15

RZESZÓW. Od poniedziałku punkt Urzędu Miasta Rzeszowa, w którym uchodźcy z Ukrainy mogą załatwić formalności, w tym m.in. uzyskać nr PESEL będzie czynny krócej.

Rzeszów

W Rzeszowie zakończyła się akcja „Autobus Ciepła”. Wydało ponad 7,5 tys. posiłków

RZESZÓW. - Wszystkim zaangażowanym w to piękne przedsięwzięcie gorąco dziękuję za zaangażowanie i pomoc – mówi Krystyna Stachowska, zastępca prezydenta Rzeszowa.

Rzeszów

Kradł rynny miedziane z budynku Muzeum Okręgowego w Rzeszowie

RZESZÓW. Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 27-letniemu mieszkańcowi Rzeszowa, który kradł rynny z budynku Muzeum Okręgowego w Rzeszowie. Skradzione rynny sprzedawał na skupie złomu. 

Rzeszów

Odsłonięto tabliczkę z nazwą ulicy im. Wrzesława Romańczuka

RZESZÓW. Ulica znajduje się w rejonie Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 2 im. przy ul. Lwowskiej i łączy ulice Niemierskiego i Armii Krajowej.

Rzeszów

WSPiA organizuje cykl wykładów otwartych dla uczniów szkół średnich

RZESZÓW. Poruszone podczas spotkań tematy będą dotyczyć m.in. wojny, dezinformacji, kryminalistyki i kryminologii, praw człowieka, ekonomii czy psychologii. 

Rzeszów

CM Medyk otworzyło przychodnię dla uchodźców z Ukrainy

RZESZÓW. Centrum Medyczne Medyk uruchomiło przychodnię dla uchodźców z Ukrainy. Obiekt funkcjonuje na terenie Politechniki Rzeszowskiej.

Rzeszów

W weekend zmiana czasu. Jak pojadą linie nocne?

RZESZÓW. W związku ze zmianą czasu, w nocy z 26 na 27 marca 2022 r. zmianie ulegną godziny jazdy dwóch nocnych linii autobusów miejskich.

Reklama