Rzeszów - Czwartek, 09.07.2026
Reklama

Kolizja na ul. Krakowskiej. Pijana kobieta uderzyła audi w znak drogowy

Dodano: 14.05.2026 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Ponad 3 promile w organizmie miała 34-letnia kobieta kierująca Audi, która straciła panowanie nad autem i uderzyła w znak drogowy. Grozi jej kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło we wtorek, przed godz. 19:00 na ul. Krakowskiej w Rzeszowie. Pracujący na miejscu funkcjonariusze ekipy wypadkowej ustalili, że 34-letnia kobieta, jadąca samochodem marki Audi w kierunku ul. Okulickiego, najprawdopodobniej straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w znak drogowy znajdujący się na pasie zieleni.

Siła uderzenia była na tyle duża, że uszkodzony znak spadł jeszcze na dwa pojazdy, które jechały z przeciwległego kierunku.

Policjanci przebadali 34-latkę alkomatem. Okazało się, że była pod wpływem alkoholu. Wydmuchała ponad 3 promile.

Kobiecie grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Przy ul. Lubelskiej znikła część ścieżki rowerowej. Czy doszło do samowoli budowlanej?

RZESZÓW. Stowarzyszenie Rowery.Rzeszow.pl skierowało w tej sprawie pismo do Miejskiego Zarządu Dróg z prośbą o wyjaśnienie sprawy.

Rzeszów

Już w sobotę „Godzina dla Ziemi WWF”. Urząd Miasta Rzeszowa dołącza do akcji

RZESZÓW. Znamy listę budynków, które będą uczestniczyć w akcji „Godzina dla Ziemi WWF”.

Rzeszów

Wzrośnie liczba lotów z Rzeszowa do Monachium. Pierwsze samoloty wystartują już 31 marca

RZESZÓW. Od 31 marca samoloty z Podkarpacia do stolicy Bawarii będą odlatywać o godzinie 06:15 i 13:20 każdego dnia.

Rzeszów

Do końca sierpnia powstanie prawoskręt z ul. Słowackiego na ul. Szopena

RZESZÓW. Inwestycja kosztować będzie Ratusz ok. 674 tys. zł.

Rzeszów

Wzrosną opłaty za wywóz śmieci. Zagospodarowaniem zajmie się MPGK

RZESZÓW. godnie z nowymi wytycznymi mieszkańcy zapłacą więcej za wywóz śmieci. 

Rzeszów

Wzrasta liczba „niebieskich kart” w Rzeszowie. Ofiarami najczęściej padają kobiety

RZESZÓW. W 2018 roku mieliśmy 244 przypadków wszczęcia procedury.

Reklama