Rzeszów - Czwartek, 25.06.2026
Reklama

Kolizja na ul. Okulickiego. Sprawczyni miała prawie 3 promile

Dodano: 27.08.2024 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Blisko 3 promile alkoholu miała w organizmie 56-letnia mieszkanka Rzeszowa, która jadąc mini cooperem spowodowała kolizję na ul. Okulickiego. Kobieta straciła prawo jazdy. Dodatkowo grozi jej do 3 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

Do zdarzenia doszło wczoraj, około godz. 14:00. Ze wstępnych ustaleń rzeszowskich policjantów wynika, 56-letnia kobieta jadąca mini cooperem ul. Okulickiego w kierunku al. Wyzwolenia, przed skrzyżowaniem z ul. Króla Augusta, najechała na tył mitsubishi. Następnie próbując ominąć mitsubishi, najprawdopodobniej straciła panowanie nad samochodem i uderzyła jeszcze w kię.

Okazało się, że 56-latka była kompletnie pijana. Badanie wykazało u niej ponad 2,8 promila alkoholu. Kierowcy pozostałych pojazdów byli trzeźwi. W zdarzeniu nikt nie został ranny.

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości mieszkance Rzeszowa grozi do 3 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Na os. Staromieście powstanie duży teren wypoczynkowo-rekreacyjny [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. „To będzie jedna z najatrakcyjniejszych stref wypoczynku i rekreacji na terenie Rzeszowa” – tak prezydent miasta Konrad Fijołek mówi o nowej, zielonej przestrzeni miejskiej, która powstanie w rejonie ulic Lubicz i...

Rzeszów

Rzeszowscy strażacy grają z WOŚP

RZESZÓW. „Gasimy ogień, rozpalamy serca” pod takim hasłem w tym roku strażacy z całej Polski grają razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Do akcji włączyli się również funkcjonariusze i pracownicy Komendy Miejskiej...

Rzeszów

Prezydent Rzeszowa wystawił trzy aukcje dla WOŚP

RZESZÓW. Wylicytować można m.in. żużlowy dzień z prezydentem Fijołkiem czy piłkę z autografem legendy polskiego futbolu.

Rzeszów

Bezpieczne ferie. Rzeszowscy policjanci uruchamiają stały punkt kontroli autokarów

RZESZÓW. Od poniedziałku, 29 stycznia do 9 lutego 2024 r. na parkingu przy hali Podpromie działał będzie stały punkt kontroli autokarów. Policjanci będą sprawdzali pojazdy przewożące dzieci i młodzież na zimowe wycieczki.

Rzeszów

Pierwsze w tym roku spotkanie Prezydenta Rzeszowa z mieszkańcami

RZESZÓW. W tym tygodniu odbędzie się pierwsze w 2024 r. spotkanie Prezydenta Rzeszowa z mieszkańcami w ramach cyklu #RzeszówToMY.

Rzeszów

Ile zapłacimy za parking podziemny przy dworcu PKP? Jest regulamin

RZESZÓW. Rzeszowscy radni jednomyślnie przyjęli uchwałę dotyczącą regulaminu, jaki będzie obowiązywał w parkingu podziemnym Rzeszowskiego Centrum Komunikacyjnego. Postój za pierwsze 15 minut będzie bezpłatny.

Rzeszów

Rusza kolejny etap budowy ul. Parkowej. Ma być gotowy jeszcze w tym roku

RZESZÓW. W tym roku ma zakończyć się drugi i zarazem ostatni etap budowy ul. Parkowej na os. Miłocin. Inwestycja jest realizowana w ramach „kontraktu”, który Konrad Fijołek zawarł z mieszkańcami osiedla jeszcze...

Rzeszów

Obok lotniska w Jasionce powstanie stacja benzynowa

RZESZÓW / JASIONKA. Orlen wybuduje stację benzynową w bezpośrednim sąsiedztwie terminala portu lotniczego Rzeszów-Jasionka. Ruszyły już pierwsze prace projektowe. Inwestycja ma być gotowa w II poł. 2025 roku.

Reklama