Rzeszów - Sobota, 16.08.2025
Reklama

Kongres Świadków Jehowy w Rzeszowie. Do niedzieli nieczynny parking na Podpromiu

Dodano: /

RZESZÓW. W związku z Kongresem Świadków Jehowy, który odbywa się w Rzeszowie w dniach 11 – 13 lipca 2025 r., największy parking w centrum miasta zostanie wyłączony z użytkowania.

Kilka tysięcy osób przyjechało do stolicy Podkarpacia na Kongres Świadków Jehowy, który odbywa się w hali Podpromie. Hasło tegorocznego spotkania zborów brzmi: „Prawdziwe wielbienie Boga”. W programie wydarzenia znalazły się m.in. pokazy filmowe dotyczące życia Jezusa, przemówienia, prezentacje oraz wspólne śpiewanie pieśni.

Trzydniowe wydarzenie rozpocznie się w piątek, 11 lipca i potrwa do niedzieli 13 lipca 2025 r. W związku z tym parking przy hali Podpromie będzie w tym czasie wyłączony z użytkowania.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Kolejne wsparcie finansowe dla organizacji pozarządowych w Rzeszowie

RZESZÓW. Prawie pół miliona złotych otrzymały kolejne organizacje pozarządowe na realizację zadań w Rzeszowie. Z zadań tych skorzysta ponad 10 tys. uczestników.

Rzeszów

Ważny krok w kierunku budowy parku wodnego w Rzeszowie

RZESZÓW. Podpisano umowę na opracowanie studium wykonalności dla zadania „Budowa parku wodnego w Rzeszowie. 

Rzeszów

Tereny rekreacyjne na os. Krakowska Południe będę rozbudowane

RZESZÓW. Powstaną m.in. nowe place zabaw, ścieżki spacerowe oraz dodatkowe oświetlenie.

Rzeszów

Nowa hala sportowa I LO w Rzeszowie. Podpisano umowę z wykonawcą

RZESZÓW. Blisko 12 mln zł będzie kosztować budowa nowej hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie. Podpisano już umowę z wykonawcą. Prace powinny rozpocząć się już wkrótce.

Rzeszów

Nowe inwestycje drogowe na osiedlu Zawiszy Czarnego w Rzeszowie

RZESZÓW. Miasto poszukuje firmy, która opracuje dokumentację projektową rozbudowy odcinka ul. Zawiszy Czarnego. Częścią zadania będzie także budowa nowego połączenia tej ulicy z ul. Boya Żeleńskiego.

Rzeszów

Tragiczny wypadek w Hyżnem. Nie żyje 21-letni motocyklista

RZESZÓW. 21-letni motocyklista, stracił panowanie nad motocyklem i wjechał do przydrożnego rowu. Niestety, mężczyzna zmarł na miejscu.

Rzeszów

Jak pojadą autobusy w Wielkanoc? Znamy rozkład jazdy

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego podał okołoświąteczny rozkład jazdy autobusów komunikacji miejskiej.

Rzeszów

Rzeszowski dirtpark do remontu

RZESZÓW. Tor do ekstremalnej jazdy rowerowej znajdujący się w rejonie hali Podpromie zostanie już wkrótce odnowiony. Miasto szuka wykonawcy remontu.

Reklama