Rzeszów - Piątek, 12.09.2025
Reklama

Kradł rowery na Nowym Mieście i na Drabiniance. 46-latek w rękach Policji

Dodano: 31.03.2021 r.

fot. Archiwum KMP Rzeszów
fot. Archiwum KMP Rzeszów
RZESZÓW. 46-mieszkaniec Rzeszowa został zatrzymany przez Policję, w związku z podejrzeniem o kradzieże rowerów na terenie osiedli Drabinianka i Nowe Miasto. Mężczyzna przyznał się do ich kradzieży i  usłyszał już pierwsze zarzuty.

Nad sprawą kradzieży rowerów, do których doszło w ostatnim czasie w Rzeszowie, opracowali policjanci z wydziału kryminalnego rzeszowskiej komendy. Jak udało im się ustalić, sprawcą kradzieży by 46-letni mieszkaniec Rzeszowa.

Mężczyzna został zatrzymany przez kryminalnych, w momencie kiedy jechał akurat skradzionym rowerem do dziupli gdzie przechowywał swoje łupy.
 
Podczas przeszukiwania posesji, na której zatrzymany przechowywała skradzione rowery, policjanci znaleźli 9 jednośladów – wszystkie pochodziły z kradzieży, których 46-latek dokonał na terenie osiedli Drabinianka i Nowe Miasto. W większości przypadków mężczyzna zabierał rowery z klatek schodowych, które były pozostawione bez zabezpieczenia.
Reklama
Skradzione rowery zostały zabezpieczone przez funkcjonariuszy, a 46-latek trafił do policyjnego aresztu. Na podstawie zebranego materiału dowodowego mężczyzna usłyszał już pierwsze zarzuty.

Policjanci zbierają kolejne dowody, które umożliwią przedstawienie podejrzanemu dalszych zarzutów. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W Rzeszowie otwiera się salon legendarnych amerykańskich marek samochodowych

RZESZÓW. Producent motocykli typu custom firma Game Over Cycles otwiera kolejny salon, tym razem samochodowy.

Rzeszów

Coraz więcej pasażerów na lotnisku w Jasionce

Zarząd lotniska w Jasionce podsumował miniony miesiąc, pierwszy od początku pandemii, w którym odbywały się regularne loty międzynarodowe. Obsłużono blisko 23 tysiące pasażerów.

Rzeszów

Trzeci peron i przejście podziemne na stacji Rzeszów Główny już prawie gotowe

RZESZÓW. Modernizacja stacji Rzeszów Główny zbliża się powoli ku końcowi. Jeszcze w tym miesiącu będzie można skorzystać z trzeciego peronu oraz podziemnego przejścia. Na jesieni zostaną uruchomione windy i schody ruchome.

Rzeszów

Uwaga kierowcy! Dziś utrudnienia w ruchu w centrum Rzeszowa

RZESZÓW. Trwa 29. Rajd Rzeszowski. Dziś wieczorem (7.08) zawodnicy ścigać się będą w centrum Rzeszowa. Kilka ulic zostanie zamkniętych.

Rzeszów

Pszczoły zamieszkały w centrum Rzeszowa [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Na dachu Galerii Rzeszów zamieszkało 5 rodzin pszczelich – to nawet pół miliona pszczół. 

Rzeszów

Arkadiusz Andrejkow stworzył mural na budynku OKL Prz w Jasionce

JASIONKA. Mural ma przypominać o lokalnych lotniczych tradycjach, popularyzować lotnictwo i inspirować przyszłych adeptów pilotażu do studiowania.

Rzeszów

W sobotę zbiórka krwi dla potrzebujących

RZESZÓW. W centrum handlowym Plaza obędzie się kolejna akcja honorowego krwiodawstwa.

Rzeszów

Nowy żłobek powstanie na os. Wilkowyja

RZESZÓW. Radni zabezpieczyli pierwsze środki na budowę nowego żłobka na osiedlu Wilkowyja. Ma powstać do 2022 roku.

Reklama