Rzeszów - Piątek, 21.11.2025
Reklama

Kradł rowery na Nowym Mieście i na Drabiniance. 46-latek w rękach Policji

Dodano: 31.03.2021 r.

fot. Archiwum KMP Rzeszów
fot. Archiwum KMP Rzeszów
RZESZÓW. 46-mieszkaniec Rzeszowa został zatrzymany przez Policję, w związku z podejrzeniem o kradzieże rowerów na terenie osiedli Drabinianka i Nowe Miasto. Mężczyzna przyznał się do ich kradzieży i  usłyszał już pierwsze zarzuty.

Nad sprawą kradzieży rowerów, do których doszło w ostatnim czasie w Rzeszowie, opracowali policjanci z wydziału kryminalnego rzeszowskiej komendy. Jak udało im się ustalić, sprawcą kradzieży by 46-letni mieszkaniec Rzeszowa.

Mężczyzna został zatrzymany przez kryminalnych, w momencie kiedy jechał akurat skradzionym rowerem do dziupli gdzie przechowywał swoje łupy.
 
Podczas przeszukiwania posesji, na której zatrzymany przechowywała skradzione rowery, policjanci znaleźli 9 jednośladów – wszystkie pochodziły z kradzieży, których 46-latek dokonał na terenie osiedli Drabinianka i Nowe Miasto. W większości przypadków mężczyzna zabierał rowery z klatek schodowych, które były pozostawione bez zabezpieczenia.
Reklama
Skradzione rowery zostały zabezpieczone przez funkcjonariuszy, a 46-latek trafił do policyjnego aresztu. Na podstawie zebranego materiału dowodowego mężczyzna usłyszał już pierwsze zarzuty.

Policjanci zbierają kolejne dowody, które umożliwią przedstawienie podejrzanemu dalszych zarzutów. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Sprawcy oszust internetowych z zarzutami. Wyłudzali pieniądze w zamian za dokumenty, których nie dostarczali

RZESZÓW. Pokrzywdzeni dokonywali wpłat ustalonych sum pieniężnych na podane przez sprawców numery kont bankowych. Podejrzani wielokrotnie żądali dodatkowych wpłat.

Rzeszów

Orszak Trzech Króli 2020. Tegoroczną nowością będzie śpiewany scenariusz

RZESZÓW. Hasłem tegorocznego Orszaku Trzech Króli będą słowa kolędy: „Cuda, cuda ogłaszają”. 

Rzeszów

20 najchętniej czytanych artykułów na RESinet.pl w 2019 roku

RZESZÓW. Prezentujemy listę 20-stu najchętniej czytanych artykułów na naszym portalu w 2019 roku.

Rzeszów

Zaginął 22-letni Ukrainiec. Ostatnio mieszkał w Rzeszowie

RZESZÓW. Od 26 grudnia nikomu nie udało się z nim skontaktować.

Rzeszów

Pierwsza rzeszowianka, urodzona w 2020 roku, przyszła na świat kwadrans po północy

RZESZÓW. Pierwszy rzeszowianka uroczona w 2020 r. przyszła na świat 1 stycznia o godz. 0:15.

Rzeszów

Dwie zmiany w rozkładzie jazdy komunikacji miejskiej

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie informuje, że od dnia 1 stycznia 2020 r. zmianie ulegają rozkłady jazdy autobusów linii nr 20 i 58.

Reklama